Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hezký den,
rád bych poprosil o radu někoho zkušenějšího. Nainstaloval jsem si NT 7 (kvůki možnosti stahovat intradenní data) a snažil jsem se je zprovoznit podle návodů, které jsou zde na finančníku. V čem je problém - pokud chci zobrazit data cestou File-New-Chart - objeví se sice okno, ale prázdné, s vertikálním měřítkem pouze od 0 do 0,25 přes celou výšku, a žádné svíčky. Pokud to ale spustím přes market replay, tak data fungují, je ale komlikované se volně pohybovat po jednotlivých dnech v čase, proto bych je rád spustil pouze jako okno, bez přehrávání, tak, abych si mohl sám volně posouvat časovou osu.
Moc díky za radu
David.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to dsplichal:

Stáhnul jste si Market Replay Data. Pro to co popisujete, resp. pro normální backtest, potřebujete klasická historická data. Použil bych Zen-Fire demo od AMP - když se přípojíte a zobrazíte graf, tak se data načtou automaticky. Alternativně si můžete data ve formátu TXT někde stáhnout a naimportovat přes Historical Data Manager.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, mám tento problém s Ninjou - od jisté doby se mi v programu přestala objevovat nabídka Edit - Ninja Script / Indicators (viz obr.), i když dříve jsem několik indikátorů stáhnul a dodnes je používám. Nainstaloval jsem si i verzi 7 a problém je tam stejný. Děkuji za radu.

13450

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all:

Setkal se někdo s tímto problémem ? Mám v NJ otevřen graf YM 1min a graf YM 3min. Na 1 min mám nastaven live účet a na 3min sim účet. Přesto když vstoupím do obchodu na 3min SIM tak se mi otevře tento obchod i na 1min Live. Musím říci že doposud se to tak nechovalo, Sim jel nezávisle na live.

Díky za odpovědi. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rokra Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den, mám tento problém s Ninjou - od jisté
> doby se mi v programu přestala objevovat nabídka
> Edit - Ninja Script / Indicators (viz obr.), i
> když dříve jsem několik indikátorů stáhnul a
> dodnes je používám. Nainstaloval jsem si i verzi 7
> a problém je tam stejný. Děkuji za radu.
Predtim jsi asi pouzival DEMO klic a ted pouzivas LIVE klic, ale k te orezane verzi. ze jo? :)


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
mám problém, který jsem tady nenašel. Včera jsem přeinstaloval NT 6.5. Po opětovné instalaci se mně načetly uložené workspace i template a dokonce i připojení na demo Zenfire - původně jsem myslel, že tohle všechno budu muset nastavit znovu.. Problém je v tom, že se mně v grafu nezobrazují indikátory CCI50 a CCI14. Zkoušel jsem celou šablonu FinWinu smazat a nastavit znovu, překopírovat do adresáře z NT 7(kde funguje normálně). Zkoušel jsem NT 6.5 několikrát přeinstalovat a výsledek byl vždy ten, že v šabloně bylo vše kromě vykreslení obou CCI - panely byly prázdné.
Nainstaloval jsem Ninju na PC, kde ještě nikdy nebyl a vše běželo normálně - jak nastavení CCI přímo, tak nakopírování šablony do adresáře. Nevíte někdo v čem by mohl být problém? Děkuji
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Ještě k mému předchozímu přízpěvku (nezobrazování indikátorů CCI v NT): Poslední zoufalou možnost kterou jsem našel,
bylo přeinstalování operačního systénu, což naštěstí pomohlo..Takže problém vyřešen, ale nevím v čem byla chyba :S

to adaku:
nějaké odkazy na data stažená z NT jsem, myslím, viděl ve vlákně Historická data, ale nejsem si jistý...
každopádně nějaká data jsou tady. Jsou to odkazy, které jsem v diskuzích našel.

www.edisk.cz/stahnout-soubor/06640/ZF_ER2_1.1.07-30.6.07_TICK.7z_7.23MB.html
www.edisk.cz/stahnout-soubor/10126/ZF_ER2_1.7.-31.12.07_TICK.7z_9.58MB.html

www.edisk.cz/stahnout-soubor/86347/ZF_ER2_03-08.7z_6.76MB.html
www.edisk.cz/stahnout-soubor/23428/ZF_ER2_06-08.7z_5.4MB.html

uloz.to/2412497/nq-03-09.zip
uloz.to/2412542/nq-06-09.zip

www.ulozto.cz/3816711/data-historie-txt-denni-tydenni-mesicni-z-tnt-do-12-2009.zip

uloz.to/4228596/nq-.rar
ulozto.cz/4383654/data-nq-es-tf-ym-zb.rar






Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pribinacek Napsal:
-------------------------------------------------------
> TomTailor: indikator si musite zkompilovat, aby
> byl pristupny v ninjovi


Děkuji moc za odpověď nic méně mi název zkompilovat nic neříká :-( Hledal jsem co to znamená a nemohu přijít na to co to má být za akci. Děkuji za odpověď a radu co s tím dále udělat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TomTailor Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pribinacek Napsal:
> --------------------------------------------------
> -----
> > TomTailor: indikator si musite zkompilovat,
> aby
> > byl pristupny v ninjovi
>
>
> Děkuji moc za odpověď nic méně mi název
> zkompilovat nic neříká :-( Hledal jsem co to
> znamená a nemohu přijít na to co to má být za
> akci. Děkuji za odpověď a radu co s tím dále
> udělat


Vyřešeno! Omlouvám se! Díky za pomoc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to MiB:

K tomu přeinstalování OS:

NT ukládá veškeré nastavení do složky "NinjaTrader 6.5" v dokumentech, takže bych býval v podobném případě spíš udělal toto:

1. Vypnout NT. 2. Přejmenovat uvedenou složku třeba na "NinjaTrader 6.5 - old". 3. Zapnout NT, NT vytvoří novou složku "NinjaTrader 6.5" s výchozím obsahem.

Alternativou by bylo použít NT ve stejném PC pod jiným uživatelem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...