Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

to stomas:

Prakticky popisujete to jak ten indikátor normálně funguje. Stačí ho přidat do grafu a měl by fungovat. Akorát pokud by výchozí měřítko dané parametrem Scale nevyhovovalo (v závislosti na trhu), mohl byste ten parametr potřebovat změnit.

Indikátor VerticalScale se stará o to, aby rozdíl mezi největší a nejmenší cenou zobrazenou v grafu byl roven parametru Scale. Výchozí hodnotou parametru Scale je 20 cenových bodů. Takže pokud nebudete měnit výšku cenového grafu (buď změnou velikosti okna nebo přidáním dalšího panelu s indikátorem), tak by se výška svíček v pixelech měnit neměla (když nebudete měnit měřítko grafu měněním parametru Scale nebo tažením za cenovou osu). Pokud musíte změnit výšku cenového grafu, tak si můžete také úměrně ke změně výšky změnit parametr Scale a výška svíček v pixelech zůstane stejná (například, když si zmenšíte výšku cenového grafu o čtvrtinu, tak si taky o čtvrtinu zmenšíte parametr Scale).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Přecházím z jiné platformy a zajímalo by mne zdali se da nějak upravit název jednolitvych oken grafů. Mám např. otevřen graf British Pound s názvem "6B 09-10 19.7.2010 (5min)" a když mám otevřeno grafů víc nevidím vůbec o jaky jde timeframe coz je dost nepraktické, nejde to nějak změnit?

Děkuji za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jirib:
Tvá pozice zůstane otevřena a oba příkazy zůstanou aktivní na burze. Nebezpečí je v tom, že jakmile se ti vyplní SL nebo PT, obchod se uzavře, ale zůstává ti tam viset druhý příkaz, který ti může otevřít opačnou pozici. V NT existuje funkce OCO, krerá ti zruší po vyplnění jednoho příkazu ten druhý, ale ta je držená NT na tvém počítači, takže ho musíš nechat zapnutý!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...