Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Ahojte, nevite proc se me v grafu na euru v NinjaTraderu 7 beta zobrazuji gapy, kterej tam nemaji co delat? V NJ6 je vse v poradku. Viz http://yfrog.com/75nj7problemdat​a2p . Diky za rady. Nevíte proč se mně v grafu na euru v NJ 7 beta zobrazuji gapy, které tam nemají co dělat? V NJ6 je vše v pořádku. m.hunter: Diky, už testuju 7ku.

13666

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Marvik, jirib:

Pokud vím, tak z e-mini trhů to platí jen o TF. Protože se obchoduje na burze ICE Futures a jejich systém neumí OCO. A prý taky broker Interactive Brokers drží příkazy a OCO na svých serverech, takže s ním by to mělo být v pohodě i s TF (na rozdíl o Mirusu nebo AMP). Taky se to dost týká lidí, za které obchoduje počítač (když se stane něco s připojením nebo s počítačem, tak se o tom nemusí včas dozvědět).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vsechny
chtel bych poprosit o pomoc. pripojim se s ninja trader k zenfire. zobrazim si graf na kterem se hybe cena ale indikator ne. indikator je o svicku pozadu. podle me by se mel indikator hybat zaroven s cenou. nevi nekdo co s tim? rad bych zacal s paper tradingem ale bohuzel takto se to neda pokud je indikator o svicku pozadu.
predem dekuji za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chci se zeptat, hledám už celý den odpověď v ostatních vláknech, ale nikde nemůžu prostě nic najít. Když nastavuji v NT CCI dle finwinu, nemohu tam dostat ty úsečky, vykreslují se mi jako normální čára, a v nastavení CCI sem to nenašel. Pokud mi někdo poradí budu velmi rád, děkuji moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...