Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,

po dlouhe dobe a rozmysleni jsem se rozhodl zalozit si ucet u Mirusu, konkretne u Dormanu. Mam ale jeden problem, jsem student VS a bydlim u rodicu, pouze doucuji, nemam proto zadne zamestnani a tim padem zadneho oficialniho zamestnavatele. Mam dostatek prostredku na otevreni slusne fundovaneho uctu (okolo 5.500 USD), ale nic moc navic.

Je tu na tom nekdo podobne jako ja? Nebojim se jim nakecat, ze mam doma pod polstarem jeste neco, ale nejsem si uplne jist, jestli nebudou nahodou obvolavat meho "zamestnavatele" a jestli je bezpecne tam zkusit uvest neexistujici firmu nebo firmu u ktere nejsem zamestnan. Jsem trochu bezradny a hodne nerad bych si zpusobil nejake problemy, ale nenapada me jak jinak projit pres toto pole pri zadosti...nemate nekdo zkusenosti, jestli si to zjistuji rovnou, nebo je to spise jejich zajisteni, kdyby nastaly problemy? Co byste doporucili?

Preji hodne uspesnych obchodu a predem dekuji za jakoukoli radu ci komentar,

Prokic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

-Maxwell-
ano, znamena.......

od 18.10.2010 jiz Ninja trader (NT) nebude zdarma pro live obchodovani pres GAIN.

Pokud si prejete pouzivat NT pro obchodovani sveho live uctu po 18.10. budete muset:
-mit platnou a zaplacenou live licenci (doporucujeme zajistit pred 18.10. aby nedoslo k preruseni continuity pouzivani NT)
+pokud nyni mate live obchodni licenci zdarma pouze pro GAIN, musite si ji koupit (mozne po 11.10.)
+pokud jiz mate placenou live licenci s povolenym obchodovanim pres GAIN, musite si upgradovat na multi-broker (vice brokeru) licenci, prosim poslete nam email s vasim licencnim klicem a my vam posleme dalsi kroky jak postupovat
+pokud jiz mate multi-borker licenci, poslete nam prosim svuj licencni klic abychom mohli zajistit platnost jeho platnost
-pouzvate-li NT 6.5, pak to musi byt verze 6.5.1000.18 (Release 18) nebo novejsit (download)
-pouzivate-li NT 7, pak to musi byt verze 7.0.0.22 (Beta 22) nebo novejsit (download)
-nastaveni GAIN pripojeni pro obe verze NT se zmenila, prosim projde si pruvodce pripojeni (viz odkaz)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny
určitě jste někdo, také dostal mail od Mirusu ohledně downloadu nejnovější verze Ninji 6.5.1000.18, která se musí provést o tomto víkendu. V zprávě je, že se musí provést následující:
• In the NinjaTrader Control Center, select Tools > Options
• On the "Data" Tab, click the "Reset Instruments" Button
• Restart NinjaTrader for changes to take effect
Jenže já jsem to tlačítko pro reset instrumenu nenašla v záložce "Data" ale o jednu dále v "Misc".
Jsem tam správně? Nebo v tom mám zmatek.
Co jste udělali Vy? Díík za odpověď
Hana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...