Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím, přecházím z NT6.5 na 7 a rád bych se zeptal, zda někdo netušíte, jestli lze v NT7 měnit šířku svíček z klávesnice současně na primárním i sekundárním (příp. každém dalším) grafu, které jsou v jednom okně? (nemohu na to přijít...) a ještě jeden problém mám se zobrazením denních grafů, dělá mi to nějaký "gapy" viz. obr. - template je dafaultní 24/5 a data zen fire. Díky!

13952

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Vás,
mám taku otázočku, čo sa týka spojovania daily dát z rôznych kontraktnych mesiacov.
Mám system založeny na vytýčení Support/Resitance úrovní spresnosťou 1-2ticky aj par rokov dozadu a teda napr. 2 ročný graf je zložený z viacerych kontraktoch mesiacoch.
Vzhladom na to, že data jedneho kontr. mesiaca sú vdĺžke približne 6,5 mesiaca, to spôsobuje, že sa data z jednotlivych mesiacov prekrívaju a to s rôznymi cenami..ja mám problem identifikovať, ktoré data a v ktorom čase sú prioritnejšie...?

V NT7 je funkcia "Merge policy", kde je možnost nastavenia spojovania dát 1."Dont merge", 2."MergeBackAdjusted", 3."MergeNonBackAdjusted".
Viem čo znamená možnosti 1, taktiež viem,že možnosť 2 nieje to isté ako možnosť 3..vie mi niekto poradiť čo presne znamenajú,resp. akym spôsobom data spájajú?
Vďaka moc..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vas, mam malinky problem a uz sa snim nejaky ten den trapim ale nejako som zastal na mieste a ani som nikde nenarazil na nejake riesenie. Pouzivam Ninja 7. Omylom som si vymazal data a ked ich skusam doplnit tak import prebehne v poriadku aj v Historical Data manager su ale ked dam vykreslit graf tak tam najde iba nejake stare data ktore niesu ani v Historical Data Managere. Vid prilozeny obrazok Tak by som poprosil ak by niekto vedel kde moze byt problem o radu. Ak to tu uz bolo riesene tak aspon odkaz ze kde Dakujem Martin ;)

13966

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mio Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den, mám dotaz ohledně obchodování přes NT.
> Chtěl jsem si vyzkoušet obchod, mám účet u IB, ale
> obchod se mi nezobrazí v IB, pouze v NT. Musí být
> placená verze NT, aby jsem mohl obchodovat na IB.
> Děkuji za odpovědˇ.

NinjaTrader je pro živé obchodování placený. Zdarma je jen na papertrading.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

albeon: to nie je pravda. NT je i na zive obchodovanie zdarma, jediny rozdiel je, ze v neplatenej verzii nemozes pouzivat ATM strategie, ale musis si SL a PT zadavat rucne. (Resp. moze zavisiet na brokerovi ako to poskytuje, neviem ako je to u IB ale u inych napr. AMP to je zdarma tak ako som napisal.)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte.. mám taký problém ohladom NT niesom dáky borec v programovaní skorej absolútny manták... a potrebovalby som pomoct s naprogramovaním indikárotu.. môžete ho poznať s elderovej knihy Envelopes channels.. malo by to byt zakreslene v grafe ako kanál to je asi jasne je tam navod ako ho vykreslit horný okraj = ema + ema * koeficient kanálu
spodný rovnako akurát ema- ema.. tak ak by mi vedel niekto poradit ako na to tak by som mu bol velmo vdacny lebo tieto kanáli mi prídu dosť použitelné:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

mám dotaz ohledně Replay dat v NT 7 a prosím o radu zkušenějších. Načetl jsem si data, které jsem si táhl z uložto.cz data se mě zobrazi v pohodě ale když chci dát Replay nic se neděje, mužu si prohlednout libovolný počet dnů dole na liště, ale vždy mám zobrazené všechy dny. Jak docílím toho, aby se mě data zobrazovala postupně podle rychlosti replay. Zkrátka jak mám načtené data přehrávat v replay? Zatím jsem docílil vždy zobrazení celého úseku dnů, které jsem si vybral. Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak znovu..v 6.5 som si ten indikátor envelopes v klude spojaznil ale dneska ma napadlo ze si nahodim NT7 vsetko bez problémov až ked som sa pripojil na demo od zenfire tak mi v 7 ukazuje tie graz len od 15 30- 22 00 teda normalne obch hodiny ale predsa mini NQ sa obchoduje 24 hodin tak neviem ci mam daco zle nastavene tak ci mi vie dakto poradit.?
a este market replay funguje aj cez ten external data feed alebo to uz je zrusene?...dakujem:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...