Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni,

rád bych se zeptal jakou máte zkušenost s funkcí Historical data - Merge...?
Mě to v minulosti fungovalo bez problémů, dokonce jsem takhle měl sloučeno několik kontraktních měsíců asi 2 roky zpátky, ale v současné době mi to nejde zprovoznit. Vždy se grafu objeví jen aktuální kontraktní měsíc. Nemůžu přijít na to, jestli dělám něco špatně nebo je to na straně poskytovatele dat Zen-Fire?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

brandis:

cisla udavaji kontraktní měsíc a rok..tj. YM 12-10 znamená "prosinec-2010"..např. YM se obchoduje vždy po 3-měsíčních intervalech..

viz články
www.financnik.cz/komodity/fin_obchod/volume.html
www.financnik.cz/komodity/financnik/americke-indexy-pro-intradenni-obchodovani.html
www.financnik.cz/komodity/manual/futures-podrobneji.html

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery

Chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s chybovou hláškou, která se objevuje při startu NT: Unable to restore workspaces: Neplatný identifikátor URI. Nelze analyzovat název hostitele.

Pochopil jsem, že to nenačítá nastavení uživatele, protože mi pokaždé v NT zmizí všechno, co jsem si tam pošteloval :(

A ještě jedna technická. Nevím, zda to má na tuto chybu návaznost, ale pokaždé se při startu NT také ptá na serial key. Je to normální? Má s tímto někdo zkušenost?

Děkuji předem za jakoukoli radu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vitek007 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj, nedaří se mi v poslední verzi 7 nastavit
> graf tak aby se mi zobrazovala i noční seance. Ve
> verzi 6.5 se to nastavovalo v grafu přes ikonku
> properties. Ale ve verzi 7 to tam není.
>
> díky


Zdarec, taky se snažím naladit zobrazení noční seance, všude mám nastavený 24/7 ale nikdy se mi noční seance nezobrazí, nemáte tuchy, kde může být problém ???

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pěkný den,
mohl by mi někdo vysvětlit jak to funguje v NT s daty? Používám SCH a tam se to ukládá do složky data.
Tahám data přes IB a nechápu, kam se ukládají v NT. Pokud mám aktuální měsíc YM 201012 a budu ho sledovat přes NT, kam se mi uloží a budu mít tyto data i za dva roky? V SCH nemám problém, ale princip NT mi uniká. Může mi někdo pomoci?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji pěkný večer,

nainstaloval jsem si vcelku bez problémů Ninja Trader, ale nedaří se mi registrace do Zen-Fire. Hlásí mi to, že už jsem tam zaregistrovaný, ale dnes jsem na jejich webu byl poprvé v životě. Je možné, že registrace Ninja Trader a Zen-Fire jsou nějak propojené nebo čím to může být? Snažil jsem se hledat v diskuzích, ale nic jsem nenašel. Je pravda, že zatím ani příliš nevím, jak v diskuzích hledat.
Předem děkuji za pomoc a trpělivost s dotazy začátečníka.. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...