Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to jirib:

Používam NT7 na live, ale je to na vlastné nebezpečenstvo. Na ich fóre je k tomu jasné vyjadrenie:

NinjaTrader 7 Beta is beta software and you bear all risk involved with using it. Should you decide to trade live with the Beta you do so at your own risk as it is possible that the Beta may crash while you are in an open position. In the rare event of the Beta crashing, please be sure to have backup methods to handle any open positions like using NinjaTrader 6.5 or having a direct means to contact your brokerage to handle your positions.

The features of NinjaTrader 7 Beta may change without notice and is not necessarily reflective of the features and behavior you will find in the final version.

Od včera je však k dispozícii: NinjaTrader Version 7 Release Candidate 1, takže sa dá očakávať že v dohľadnej dobe bude „ostrý“ relaese.

Happy Trading,
J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jirib:

7mičku používam na live asi tri mesiace. Pri samotnom používaní NT7 som nenarazil na žiadne problémy, ale pri prechode na vyššie verzie sa nejaké vyskytli. Aj teraz píšu pre novú verziu (RC1): ZenFire adapter - Changed default connection points to servers that provide unfiltered bid/ask data (Existing users must re-create their account connection). Neviem či sa to týka aj Mirusu. Takže je dobé po vydaní novej verzie chvíľu počkať a sledovať fórum či sa nevyskytli nejaké problémy. Tak isto aj pri migrácii údajov z 6.5 do 7.0.0.x sú určité obmedzenia – je to dobre popísané na ich fóre.
Mám to vyriešené tak ako to radia oni. Mám na PC aj 6.5 a aj 7. V prípade problémov by som sa prehodil na 6.5. Znovu však musím zopakovať – ak budeš používať 7 na live, robíš tak na vlastnú zodpovednosť a prípadné reklamácie ti neuznajú.

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chtěl bych požádat, jestli by někdo nedokázal naprogramovat indikátor, který dokáže zobrazit průměrný čas na vykreslení jedné svíce v grafu používajícím range bars v NT7.
Zadáním by byl počáteční čas, indikátor by zjistil kolik svíček bylo od počátečního času vykresleno a jako výsledek by vracel průměrný čas na vykreslení jednoho range baru. Zobrazovalo by se pouze jedno aktuální číslo (prům. čas).

Děkuji za jakoukoliv radu, nápad nebo pomoc


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Pribinacek

jj děkuju, něco takového jsem dnes konečně našel. Rád bych přiložil odkaz, ale dle pravidel diskuze bohužel nelze. Takže použít třeba vyhledávání přes google hesla "Range_Time_v01.zip". Jen by se mi u toho hodilo nastavení počátečního času (třeba jen pro moji obchodní seanci) a mírná úprava zobrazení. Ale i takto půjde využít.

Ještě jednou díky za reakci

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 4 týdny později...

Dobrý den,
nepročítal jsem celé vlákno, tak nevím jestli už někdo neměl podobný dotaz. Už pár měsíců backtestuji a nedavno jsem přešel konečne na live. Za tu dobu jsem si docela dost vyhrál s nastavení templates (šablon). Mám nastaveny indikatory pro finwin, ale pořád jsem nespokojen se vzhledem obrazovky. zkoušel jsem různě kombinovat tmavé i světlé pozadí, různě jsem měnil barvy EMA, CCI...
Nicméně to pořád není ono. když už na ty grafy koukam par hodin denně, chtělo by vyladit k dokonalosti. Nemohli byste sem prosím někdo hodit screeny jak vypadají vaše templates??? Rád bych se inspiroval, díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...