Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Klepíno Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
>
> včera jsem dostal informaci, že Ti kdo nefundovali
> účet do 1.12.2010, musí live potom obchodovat už
> jen na NT 7, osobně jsem se se 7 moc neskamarádil,
> nevěděl by někdo, jak to obejít, aby se dalo live
> jet i přes NT 6,5??
>
> Díky pěkné svátky
> Honza


Přechodu na NT7 se stejně nevyhnete, takhle to jen oddálíte o pár měsíců.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer,

jsem začátečník a chtěl bych se konečně nějak pohnout z místa. Zatím jen čtu, ale chtěl bych už začít z nějakým prvním backtestem. Stáhl jsem si zde od někoho historická data e-mini trhů od roku 2006 do 11.12.2010. Následně jsem v programu NT zvolil Historical Data Manager a tyto stažené data naimportoval.

Poté jsem zvolil instrument manager a vybral si příslušný trh, který chci začít backtestovat. Konkrétně trh TF.

Pak jsem otevřel graf TF## ##, Který jsem si v intrument manageru nadefinoval, ale otevře se mě bílé okno a graf nikde. Samozřejmě jsem zvolil end date historické datum.

Můžete někdo poradit, jak se tohle dá řešit.

Předem děkuji

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

nevíte někdo co dělat, když se mi po spuštění NT 7 rozjede jen základní obrazovka s načítáním programu a pak už se nic dál nespustí? Prostě mi nenaběhnou žádné okna, ale v Procesech ve Správci úloh beží (zabírá jen paměť - bez využití procesoru)...

Smazal jsem předchozí verzi, promazal registry CCleanerem, ale po nainstalování nejnovější mám stále v program files odkaz na program (.exe) s datem změny 3měsíce dozadu - ne ten nově nainstalovaný...

Přitom při odinstalaci a pročistění registru nezůstane v Program files, žádná složka s NT...

Díky za tipy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...