Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prosím, dokázal by mi někdo poradit, co dělám blbě, že mi nechodí ten klíč pro zprovoznění NT? Už jsem 2x downloadoval, vyplnil jsem tam ty kolonky (email, co obchoduji, odkud jsem se o nich dozvěděl...) a žádný kód mi nechodí. Dívám se i do spam koše. Posílám to na centrum.cz. Buď jim to nefunguje nebo jsem blbej...:-(
Díky za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,

jsem začátečník a chci požádat znalé kolegy, kteří se pohybují v NT jak vyřešit natažení historických dat a spustit je v NT a otestovat?
Už jsem prolezl spoustu vláken, ale asi jsem trošku mimo, protože data jsem si už stáhnul a přes Tools - Historical data - Import je nemohu otevřít. Samozřejmě, že jsem je umístil do složky Import. Pokud tento proces udělám otevře se okno Import Historical data a tam označím a otevřu ER2 ##-## a pak se ukáže okna "Loading Data". Po načtení půlročních dat se okno ztratí a nic....................

Prosím o radu............. vím, že někde dělám chybu, ale nevím kde.

Předem děkuji za jakoukoliv imformaci :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ruda.k:

Kdyz jsem kliknul na to placeni pres PayPal, tak mi najelo okno, kde byla moznost placeni primo kreditni kartou nebo pres PayPal. Taky se chystam na koupi licence, ale cislo kreditky se mi nechtelo poustet nekam do sveta, takze jsem udelal registraci na PayPal. Trvalo mi to zhruba pul hodiny i s overenim emailu a kreditni karty.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...