Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

mam dotaz, jako zacatecnik nevim, jaky TF budu obchodovat, tak jsem si otevrel ER2 s Rangebars, volume2000, 3min a 5 min...

problem je, ze:
kdyz si otevru obchod treba na RangeBar tak se mi zakresli ve vsech grafech.
kdyz otevru obchod na jednom grafu a po chvili chci treba i na druhym tak musim rucne zmenit strategii protoze se u vsech grafu prepise na zrovna aktivni a pokud pak na grafu kliknu treba na buy tak je tam porad jen jeden SL

slo by to nejak nastavit? aby se kazdy graf choval "jako by byl otevreny sam"

dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jezinka Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tak ještě jeden dotaz, co jsem nenalezl. nepřišel
> jsem na to, jak zadat do obchodního příkazu, který
> je již exekuován STOP a LIMIT. Vím že to jde přes
> ATM, ale když zapomenu a pošlu příkaz bez ATM, tak
> jsem nikde nenašel možnost doplnit to. Lze to?
>
> Jirka

Normalne zadas treba v DOMu stop order a limit order, muzes je jest svazate k sobe, kdyz v DOMu kliknes pravym a zaskrtnes OCO. Stop order se v DOMu zadavaji prostrednim tlacitkem (mys) a CTRL.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

chcel by som sa opytat jednu vec. zatial som nepresiel vsetky vlakna o NinjaTrederi tak ak sa to prediskutovalo tak prepacte. mam takyto problem

chcel som porovnat dema Mirus, AMP, a MBT

problem nastal ked som sa chcel pripojit na jednotlivych brokerov, data taham vzdy od zen fire, ale pripojit sa dokazem len na Mirus, viete mi povedat preco ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jestli to dobře chápu, tak když už mam poslanej příkaz a pak chci dodat STOP nebo limit tak se zadávají stejně, jako by jsem ještě neměl exekuovaný příkaz a tm že jsem třeba v pozici long, tak když zadam nahoru limit, tak to bude znamenat ze se prodá ten příkaz kterej mám a né to, že se koupí novej. To znamená, že pokud bych si chtěl ten jeden kontrakt podržet a přitom dát limit na jiný, tak to není možné?
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Jezinka: Ano chapes to dobre. K te tve posledni otazce, nechci si vymyslet, ale podle mne neni mozne v NT byt v jeden moment short a long zaroven (na stejne komodite), pripadne me nekdo opravte pokud to neni pravda.


Otazka pro ostatni: Co me trosku u trapi u Ninja Traderu je ze mi vezme BUY LIMIT prikaz bez reci a hned ho vyplni (tukl jsem omylem levym v kolonce BUY v DOMu). BUY STOP mi ale pod cenou marketu nevezme a napise mi hlasku, ze STOP order nemuze byt umisten pod cenou marketu, coz je naprosto spravne a cekal bych to same i s tim LIMIT prikazem. Je to Ninja trader bug anebo mi neco unika ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chcel som sa opytat este nemam nastudovanu ninju do podrobna, ale urobil som si dva demace Mirus a AMP, data zenfire
ked sa pripojim a chcem demo obchodovat, tak sa mi sice data nacitaju, ale trhy neidu, ked vypnem graf a znova zapnem, trh je uz inde ale graf stale nejde. uz som skusal obchodovat predtym a slo mi to, rozmyslam ze ci niecom nahodou v nejakej obchodnej prestavke ale trh stale ide. poradite , kde moze byt problem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

karaev Napsal:
-------------------------------------------------------
> hanslama: tak Limit prikaz je nakup nebo prodej za
> cenu pozadovanou nebo lepsi... takze kdyz zadas
> Buy Limit nad aktualni cenu tak se trh zrovna
> nachazi na te "lepsi" cenne... nakupujes
> levneji... proto se vyplni hned

Me je jasna definice LIMIT prikazu, asi jsem se spatne napsal mou otazku. Co ja vidim jako problem, ze BUY LIMIT nad cenou je v podstate nesmysl, tak proc to Ninja vubec vezme, kdyz u BUY STOP pod cenou mi napise varovani, ze je to nesmysl a prikaz neprovede. Vse se vztahuje k DOMu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanslama

Já si myslim, že to je právě tím, že on to bere hned, když to chceš rychle, tak kamkoliv kliknes jako limit a bere ho hned jako market. Je to normální a je to i vysvětleno v jedno videotutorialu na NT od Petra. Myslim, že totiž jinak by to nešlo. V jiných programech nejde zadat, zde to je vyřešeno místo toho aby to nic nedělalo, že to bere hned, protože program předpokládá, že víš co chceš a na co klikáš. Lepší vysvětlení asi není.

K tomu zda být zároveň v krátké a dlouhé je škoda že u NT to nejde, protože to s využívá na hedgování pozic. Možná to NT umí, tak pokud někdo ví, prosím napište, zda je možné u jedné komodity být zároveň long i short.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jezinka

Šlo by to jinak a v jiných programech je to řešeno tak, že když se klikne v DOMU pod cenu při LONG, znamená to příkaz LIMIT a nad cenou příkaz STOP a u SHORT naopak.

Nejde to být long a short najednou u jedné komodity. Na co by takový nesmysl byl? Na to aby sis nemusel přiznat ztrátu nebo k čemu? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Jezinka:
si asi nerozumime, levym klikem ve sloupecku BUY vedle cen zadavas LIMIT prikaz, prostredni+CTRL STOP prikaz. Potom dole ve sloupecku BUY je tlacitko MARKET, tim zadas market. Nevadi, ja uz se zeptal na foru NInja tradera, tak jsem zvedav co mi napisou. V helpu jsem k tomu nic nenasel a na netu taky ne, tak mi to vrta hlavou, protoze jako clovek, jsem tvor chybujici a kdyz se prekliknu, tak bych rad aby to NT nepustil, protoze je to proste nesmysl davat takovy prikaz.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak uz mi z Ninja traderu odpovedeli (to byla rychlost :O). Takze kdyz date LIMIT order nad cenou, tak se LIMIT order meni na Marketable limit order. Jsem nevedel, ze neco takoveho existuje, jenom ukazuje, ze se mam co ucit ;).
Definici Marketable limit order chapu tak, ze prioritu by mel mit stejnou jako MARKET order, akorat tam mate LIMIT do ktereho chcete plneni, v pripade MARKETU order nemate tuseni za jakou cenu se to vyplni. Snad jsem to pochopil spravne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...