Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, patřím k těm, kterým se nepodařilo rozchodit Ninja Trader + Zen-Fire. Nestahují se mi žádné denní grafy, žádná simulovaná data, nejdou otevřít žádné strategie. Trik s ručně vypsáním hesla, místo zkopírování, také nezabral. Dokázal by mi někdo poradit v čem je problém? Používám Vistu. Díky za každý nápad.
Hana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hju1:

treba mne nejde pripojit k zen-fire protoze jsem za skupinovym firewallem na koleji. Zjistil to chlapik pres live remote control z live supportu Mirus fut. Tak pouzivam opentick namisto zen. Nemas nahodou nejaky hardware firewall nebo nejaka omezeni portu? Kdyz uz nevis co, tak zkus ten support, bud to rozchodi nebo zjisti problem

www.mirusfutures.com/futures_brokers_livesupport.htm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pioneer.64:

Díky za odpověď. Na tyhle počítačové záležitosti využívám manžela :) neboť tomu absolutně nerozumím. Včera zkoušel odinstalovat Firewall a také to nepomohlo. Ale tu podporu vyzkoušíme. Jinkak Opentick stále nepřijímá nové žadatele, takže tudy cesta nevede.
Hana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem napsal na podporu, ohledně 1.otázky - špatného formátu ceny v ZC. A přišla odpověď.

Hello David,
Thank you for your note.

Could you please tell me what data feed provider you use.

Please go to Tools-->Options-->Misc-tab and click Reset Instrument.

Go to Tools-->Instrument Manager and remove and add the ZC from your instrument list.

Check if the ZC is displayed correctly.

Myslím, že to není pomoc jen mi, ale všem co mají nějaké problémy s nastavení NT.
Ještě jedna věc, možná, že je lepší po odstranění trhu z Instrument Manager dát OK a otevřít IM ještě jednou a vložit trh.
Snad to nebudu muset překládat, anglicky neumím a pochopil jsem to.
Masaryk: na YC vyzkoušej tohle mělo by to zabrat, mě to zabralo.

pěkný den
David


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dejvid Napsal:
-------------------------------------------------------
> oldie :
>
> píšeš toho strašně málo - jakou máš verzi NT ?
> jaké trhy ? jaká data ?
>
> Můžu ti max. poradit, přečti si můj příspěvek nad
> tebou, možná zafunguje.

Díky za radu, ale teď už to zase frčí :-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím.
Jak vyřešit v NT vstup do pozice, kde mám jasně definovaná pravidla, že pokud mi systém dá signál na úsečce (1), tak chci vstoupit hned na následující úsečce (2), ale např. o 4 ticky při long níže, než je close úsečky (1). Vše probíhá strasně rychle a ruční spočítání a zadání limit buy příkazu je pro mojí povahu asi nemožný. Jde nějak nastavit tlačítko, které po stiknutí automaticky zadá limit příkaz např. o 4 ticky níž než je předchozí cena close?

Jinak řečeno: po stisku tlačítka by ninja trader automaticky zjistil cenu close na předchozí (celkově dotvořené) úsečce, pak v případě long vstupu odečetl 4 ticky a za tuto cenu by provedl limit příkaz. Takže bych se dostal do obchodu pouze tehdy kdyby trh udělal od přechozího close malej pullback 4 ticky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak pokud se o to někdo taky zajímá, tak jsem to zatim vyřešil pomocí nadefinování strategie. Tam si člověk může nastivit přesně, kdy se má vstoupit do pozice a za jakou cenu. Já tam nastavil třeba limit close předchozí úsečky mínus 2 ticky. Je to pro mě asi ideální protože v momentě, když se mi začně tvořit slibnej signál do trhu tak jen spustim strategii a po close úsečky se mi aktivuje ten příkaz. Ani v papertradu se mi totiž nedařilo tak rychle spočítat close-2 ticky z hlavy a ještě všechno rychle odklikat. Třeba by to šlo vyřešit vážně nějakým čudlíkem. Bylo by to snažší tak když na něco přijdete dejte vědět ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Když jsem zadal automatický limit příkaz přes strategie, tak jsem jsem si všiml, že to automaticky nevytvoří všechny příkazy, který splňujou moje podmínky. Nevíte proč? Počet nejvíce najednou otevřených obchodů jsem měl nastavený na velký počet, takže tím by to být nemělo.

Druhá věc je, že pokud se teda už povede umístit automaticky ten limit příkaz, tak tam vysí pouze do doby než se vytvoří další úsečka, pak prostě zmizí a do trhu se tedy nedostanu :-( Nevíte jak NT nastavit, aby ten limit příkaz byl platnej třeba až 6 úseček a pak teprve zmizel? A nebo klidně, aby tam byl neomezeně a já si ho pak sám vypnu kdy chci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...