Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

hanslama,
to je to co jsme Ti tu psali a co je i ve videotutorialu od Petra. Když klikneš omylem na limit, tak jiné programy poníží cenu a zeptají se zda vstoupit, edy něco jako okamžitý market a hold NT se nezepta a okamžitě to bere jako market. každopádně kdybys zkouknul ten videotutoriál, Petr se o tomhle 2x v něm zmiňuje, díky tomu si na to dávám pozor.

Ale hlavně že už aspoň víš jak to funguje.
Hodně štěstí.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

O'Donnel Napsal:
-------------------------------------------------------
> 1. Dají se grafy při backtestu přehrávat po
> jednotlivých barech? (den po dni klikáním nebo
> replay/show)
> 2. Dá se při backtestech využít DOM?
Ad 1. - ručně jistě, stačí přejít s aktuálně testovanou úsečkou úplně vpravo a pak klikat na posuvník a posunovat to po jednom baru vpravo. Backtest je tam trochu pomalejší, ale podle mého mnohem užitečnější.
Ad 2. to nevím, snad pro Market replay ano, ale jinak asi ne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vsn Napsal:
-------------------------------------------------------
> mam dotaz, jako zacatecnik nevim, jaky TF budu
> obchodovat, tak jsem si otevrel ER2 s Rangebars,
> volume2000, 3min a 5 min...
> problem je, ze:
> kdyz si otevru obchod treba na RangeBar tak se mi
> zakresli ve vsech grafech.
> kdyz otevru obchod na jednom grafu a po chvili
> chci treba i na druhym tak musim rucne zmenit
> strategii protoze se u vsech grafu prepise na
> zrovna aktivni a pokud pak na grafu kliknu treba
> na buy tak je tam porad jen jeden SL
>
> slo by to nejak nastavit? aby se kazdy graf choval
> "jako by byl otevreny sam"

Jistě že ano, problém je ten, že máte všechny grafy otevřené na stejném účtu. Takže není problém si vytvořit v rámci NT více simulovaných účtů a každý graf si otevřít na tom správném sim účtě.
Takhle je to samozřejmě správně, pokud vstupuju do trhu na volume grafu a průběh obchodu pak řídím na range bars, asi by mi hodně vytáčelo, kdybych tam ten probíhající obchod neviděl ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat znalejších na pár věcí.

1. Jak změnit v cenovém grafu formát ceny, tj. např. u cornu 620 4/8 a chci aby zobrazil 620.25 ?
2. Jak zobrazím grafy pouze s hlavními obchodními hodinami ? Lze někde čas od - do nadefinovat ?
3. Jak změním vzdálenost horizontálních grafových linek, tak aby byly v cornu zobrazeny ob tick ? Defaultně je to zobrazeno nějak chaoticky.
4. Když budu mít otevřený účet u IB můžu používat NT v sim. módu zdarma? Vím, že už se tady na to někdo ptal, odpověď zněla ano, ale jen pro ujištění.

Díky za jakoukoli odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den. Mám docela velký problém a nevím si sním rady. Vytvořím si vlastní automatickou strategii. Potom ji backtestuji v strategy analyzeru, ale problém je v tom, že když si zobrazím grafy jednotlivých obchodů, tak se vubec nic neshoduje s grafem trhu, ve kterém mám strategii puštěnou. Například indikátory, podle kterých vstupuji do obchodu, jsou uplně na jiných hodnotách, takže já bych do pozice nevstoupil, ale podle strategy analyzeru ano. A i obchody, které mi strategie vykreslí do grafu, jsou uplně jiné, než ty podle strategy analyzeru.
A ještě něco, když si zobrazím graf obchodu ve strategy analyzeru, tak má uplně jinou template, než má mít, kde se to prosím vás nastavuje?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Krásné sobotní odpoledne.
Konečně již začínám testovat a zapisovat si asi v první řadě MAE a MFE, takže vlastně teprve chci udělat svou analízu FinWin na několika grafech. Jen jsem narazil na jednu věc a to tu, když mam vykreslenej bar na grafu VOLUME 2000, tak ten čas, co je pod barem je čas začátku baru a nebo konce baru? Asi je to docela důležité, protože při malé aktivitě to je i několik minut rozdíl.
Děkuji za případnou odpověď.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dejvid:

1. Netuším, mě to defaultně zobrazuje ceny v desetiném tvaru, zlomek jsem tam nikdy neměl.
2. Vlastnosti grafu (např. double left click do grafu nebo right click - properties nebo ctrl+T) a navoli Session begin a Session ends.
3. Vlastnosti grafu a navolit Horizonatal grid line interval.
4. Ano, Ninja je pro sim zdarma.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


re: Masaryk

na otázky 2 a 3 jsem také po čase přišel, nechápu jak jsem mohl stále přehlížet to nastavení času.
Ovšem na otázku 1. jsem nepřišel, stáhl jsem si NT asi před týdnem, tak by to měla být poslední verze, mám verzi 6.5.1000.5 .Zajímavé je, že mi ty zlomky ukazuje v cornu v ER2 již je to zobrazeno správně.

Každopádně bych ti chtěl Moc Poděkovat za ochotu a za to, že pomáháš i druhým.
Ještě jednou díky moc

David



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...