Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny začínající i zkušené obchodníky,
Mám drobný problém s Ninja Traderem a rád bych vás požádal o radu,
do teď jsem v něm backtestoval na historických datech od Zen Fire, ale před pár dny jsem začal paper tradovat,
ale když teď otevřu nový graf řekněme dnešek plus pět dní zpátky tak se mi načtou jenom období ve kterých jsem měl grafy otevřené a zkoušel jsem paper tradovat (přez simulovaný účet který má Ninja v neplacené verzi přednastavený jako
"SIM 101").
Rád bych zase načetl celou historii od Zen Fire těch pěti dní nazpět a ne pouze ty části dní ve kterých jsem zkoušel paper trading...
Vím že Ninja nějakým způsobem ukládá již otevřené grafy aby tak uživateli ušetřil čas když je bude chtít opětovně otevřít někdy později. Myslím si že právě tohle způsobuje onen problém a určitě se s tím dá něco udělat jenom nevím kde to nastavit.
Co jsem zatím zkoušel: Vymazat všechny obchody z toho simulovaného obchodování které jsem udělal. A dále jsem zkoušel pravým tlačítkem myši kliknout na okno s otevřeným grafem a dát "Reload Historical data" ovšem tato volba je šedivá takže nešla použít. (vše co jsem zkoušel bylo jenom z mojí hlavy takže to možná nemělo ani šanci udělat to co jsem čekal, píšu to jen pro úplnost)

Nevíte někdo co s tím?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: MAXusu Zkuste si NT nastavit dle tohoto tutorialu - možná je to to, co hledáte... :-) http://www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-playback.html Já mám také dotaz na zkušenější... Testuji Priple Screen kde mám v NT otevřeny 2 okna viz obr. s TF 4 a 20 minut. Nedá se nějak vypnout aby v okně s TF 20 min. se do grafu nezapisovaly vstupy a výstupy neb je to pak krajně nepřehledné? :-( Bude mi úplně stačit když to zůstane zobrazené jen v grafu s TF 4 min. :-) Předem díky Milan

8359

8360

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chci se zeptat, zda máte někdo taky problém se získáním "real data" od zen-fire. když si spustím NT a připojím se k zen-fire, objeví se mi dole "connected", ale žádná data nevidím (v levém horním rohu se neobjevují žádná data bid, ask, atd.) a to zkouším v čase 16:47, tedy v době nejvyšší aktivity na burze. Pokud si navíc zkusím nahrát do počítače poslední kontraktní měsíc - např. TF 03-09, tak se mi data nahrají, ale jen do 20.3. do 14:28 (našeho času) a dál ne. Tedy nemám žádná data zhruba od pátku 20.3.

Nevěděl byste mi prosím někdo poradit čím by to mohlo jít? Při spouštění NT nemám žádnou hlášku o tom, že by se přístup nepodařil a ani by ještě nemělo jít o uplynutí měsíčního dema.

Díky moc za pomoc,

Dege

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Jirka a Malý Bobeš:
CTRL + SHIFT + R
"reload historical data" jsem zkoušel a ani návod na nastavení Playbacku mi s mým problémem nepomohl.
Já totiž nechci nahrávat grafy sám. Snažím se otevřít grafy, které poskytuje Zen Fire zdarma k dispozici.
To by nebyl problém, ten nastává až ve chvíli, kdy si otevřu graf např. trhu TF 06-09 a zadám že chci zobrazit i
předchozích pět dní, potom koukám pět minut na graf a zavřu ho, ale když zítra otevřu tenhle graf s historií tentokrát šesti dní zpátky tak se mi zobrazí ze včerejšího dne jenom oněch pět minut kdy jsem měl graf daného trhu otevřený plus k tomu přilepených pět dní předtím(ty už jsou v pohodě). Nevěděl by někdo co s tím?
Fakt si nevím rady díky
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...