Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Netusite prosim nekdo, jak se v NT da nastavit SIM ucet na 10.000$ ? Respektive abych to upresnil, vytvorit jinej SIM uce lze, ale prepnout na nejlze asi az v placene verzi. A SIM ucet, ktery je tam jako vychozi (Sim101) ma vychozi castku 100.000$ a netusim jak to zmenit. V teto diskuzi se o tom myslim nehovorilo a jinde jsem to zatim nehledal. Diky predem za jakykoliv tip.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím Vás a obracím se na vás s prosbou o pomoc.

Mám NT + zen fire. Snažím se paperovat cca měsíc. Dnes jsem se tak jako každý den připojil, zakresluju si v klidu S/R úrovně a najednou na mě vyskočilo okno, které mi "říkalo" něco o nějakém druhém účtě, a že by snad měl být druhý uživatel připojen a já jsem tímto tedy odpojen... nicméně jsem okno téměř ihned zavřel, takže přesnou formulaci si bohužel nepamatuji. Byl jsem tedy odpojen. Po opětovném pokusu o připojení po restartu (naivně jsem doufal, že to tím snad vyřeším :-) na mne při připojování pouze vyskakuje okno, které je následující: Login Failed: Please check your account connection parameters and your internet connection. Připojit se mi tedy nedaří a začínám pomalu propadat beznaději, proto bych byl komukoli moc vděčný za případnou radu. Ještě dodám, že mám UPC a včera jsem aktualizoval Win - ale to s tím snad přímo nesouvisí.

Děkuju za ochotu a omlouvám se, pokud zde již tento dotaz někde padl.
Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jen doplním, díval jsem se do položky Log, kde jsem našel onu přesnou formulaci, po které jsem byl již nenávratně odpojen :-)
"Disconnect enforced by broker or 2nd login to the same account"

A ještě jedna zajímavá věta při pokusu o připojení: "Stávající připojení bylo vynuceně ukončeno vzdáleným hostitelem"

to jsem z toho jelen...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen se chci zeptat. Kdo z vás jste si dělali novou registraci na mirus futures, nebo na zen-fire? S číslem, které vám bylo vygenerováno, případně i odesláno na mail - funguje vám připojení? Nějak se s tím nemůžu připojit i přes to, že jsem kvůli tomu přeinstaloval NT. Nevíte někdo, jestli nebude potřeba i přeinstalovat Windows, případně vyčistit registry kvůli tomu, že jsou v nich záznamy z NT?

Díky všem...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem

Používám NT, zrušil jsem UPC a objednal ADSL od O2. Nainstaloval jsem modem Hauwei, ale přesto mi to nejde. V logu je "zenfire: Unable to login (10004)(LoginFailed)". Netušíte čím to může být? Je třeba v modemu nějak nastavit něco? Firewall jsem vypnul.

To hirens

Dnes ráno jsem si udělal nový demo účet přes novou e-mailovou adresu a v práci mi to funguje. Jen doma ne, viz. problém výše.

aůůůůůůůůů

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás, chcel by som sa Vás spýtať.. Pracujem na vyvijani stratégie..resp.robim backtesting, používam Ninju (NT) + zen-fire. Princíp stratégie je, že keď EMA15 pretne EMA150 (UP,alebo DOWN), tak je to pokyn ku BUY,alebo SELL. Problem, ktorý mám je,že neviem prečo sú dané operácie vykonané vždy s oneskoreným(so sklzom). Neviem čím to môže byť: 1.Platformou-NT 2.Datami-Zen-fire 3.VOLUME 4.SPREAD ? Naozaj neviem čím to môže byť.je to vždy a myslím si,že takým sklzom je vždy totožný. Prosim nižšie je uvedený príklad na obrazku. Vďaka za pomoc.. luo

8151

Link to comment
Sdílet pomocí služby

aldomoro: Mám stejný modem, stejné O2 a live účet u MF. Funguje mi to normálně.

hirens: Neřekl bych, že pomůže reinstalace Windows ;) Těch připojení na jakéhokoli poskytovatele můžeš mít v principu zadáno kolik chceš, ale u té standardní verze NT můžeš být připojený vždy jen přes jedno z těchto připojení. Takže zkus se vykašlat na předchozí připojení a nastav si nové, i si to třeba jinak pojmenuj .. a pak se připoj. Mělo by to jít bez nějakých reinstalačních harakiri.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

luo Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím Vás,
> chcel by som sa Vás spýtať..
> Pracujem na vyvijani stratégie..resp.robim
> backtesting, používam Ninju (NT) + zen-fire.
> Princíp stratégie je, že keď EMA15 pretne EMA150
> (UP,alebo DOWN), tak je to pokyn ku BUY,alebo
> SELL.
> Problem, ktorý mám je,že neviem prečo sú dané
> operácie vykonané vždy s oneskoreným(so sklzom).
> Neviem čím to môže byť:
> 1.Platformou-NT
> 2.Datami-Zen-fire
> 3.VOLUME
> 4.SPREAD
> ?
> Naozaj neviem čím to môže byť.je to vždy a myslím
> si,že takým sklzom je vždy totožný.
> Prosim nižšie je uvedený príklad na obrazku.
> Vďaka za pomoc..
> luo
>
>
>
>
>
> Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 12.03.
> 20:53 uživatelem luo.

Ku koncu som sa trošku zle vyjadril ospravdlnujem sa smola,že sa to nedá viac krát editovat.
Túto vetu "Naozaj neviem čím to môže byť.je to vždy a myslím si,že takým sklzom je vždy totožný."
som myslel takto "Naozaj neviem čím to môže byť..je to pri každom obchode a myslím si,že veľkosť sklzu je vždy tá istá".

Takto obchody viac strácaju...stretli ste sa s tým niekto?(musím ešte dodať,že zatial eštenetradujem online)

Vďaka za pomoc..

S pozdravom
luo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

luo:
Řekl bych, že ani jedna z uvedených variant. Já bych hádal na to, že:
- to křížení se zjistí po uzavření svíčky (té označené)
- zjistí se tedy na té další svíčce
- a ve strategii bude cosi jako "vstup na open příští svíce"
Takže to celé zpozdí o jednu svíci. Zkus to nějak přeprogramovat, možná by to mohlo souviset s tím, zda má hodnotu indikátoru počítat až z uzavřené svíce nebo ne.
Rozhodně to není "skluz v plnění", ten je tickový a ne svíčkový

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...