Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Prijemne nedelne popoludnie prajem :)

Prosim Vas, vedel by mi niekto poradit ako mozem strategiu "konvertovat" na indikator? Viem ze je to mozne, len neviam ako to urobit. Je to o tom ze na rozdiel od strategii sa indikatory zobrazuju v grafe aj ked je spusteny chart trader.
Skusal som strategiu vlozit medzi indikatory ale tak to nefunguje :( a na ninja skript si netrufam.
Strategia je jednoducha- (mozno trochu simplexna) - viac-menej informativna:

// Condition set 1
if (EMA(1)[0] > EMA(34)[0]
&& CCI(14)[0] > 100
&& CrossAbove(CCI(50), 0, 1))
{
DrawArrowUp("My up arrow" + CurrentBar, true, 0, Low[0] + -1 * TickSize, Color.Blue);
DrawText("My text" + CurrentBar, "Buy", 0, Low[0] + -2 * TickSize, Color.Blue);
}

// Condition set 2
if (EMA(1)[0] && CCI(14)[0] && CrossBelow(CCI(50), 0, 1))
{
DrawArrowDown("My down arrow" + CurrentBar, true, 0, High[0] + 1 * TickSize, Color.Brown);
DrawText("My text" + CurrentBar, "Sell", 0, High[0] + 2 * TickSize, Color.Brown);

P.S: Mozno trochu mimo link, ale vsimol som si ze sa to opakovali prispevky s pripojenim. Mal som problem s proxy serverom vo firme a pomohlo mi toto:
www.ninjatrader-support2.com/vb/showthread.php?t=15017&highlight=behind+proxy+server
Tym som spojaznil ninju. Dalsie chybove hlasenie bolo sposobene portom - po odblokovani portu spravcom je vsetko (tu). Abrams

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

shapel Napsal: ------------------------------------------------------- > coochi, > máš pravdu, nemusím čekat, taky mě to napadlo, > vyzkoušel jsem to přes replay a funguje to > dokonale. > Mám ješte jeden dotaz: jde nastavit, abych kazdý > den před obchodováním nemusel v ATM nastavovat SL > a PT ručně? V okne "ATM strategy" klikni pravým myšítkem a pak zvol "Manage ATM strategy template..." a tam si můžeš ukládat ATM (tu)

8289

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zacal som citat knihu od Alexandra Eldera-Trading for a living
dostal som sa ku kapitolam kde opisuje oscilatory a indikatory ktore zaroven skusam a pozorujem v NT co je super vec na ucenie, takze tym to dakujem ze vzniklo toto forum :-)

Mam len jeden dotaz na strane 97 opisuje oscilator S-RoC. Rad by som si ho vyskusal a odpozoroval v NT ale v v ponuke som nasiel iba RoC, Nie je tam tento oscilator pomenovany inak? ako sa k nemu mozem v NT dopracovat?
Dakujem
Igor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, prosím Vás o radu. Chtěl bych začít obchodovat v NinjaTraderovi. Zakoupil jsem si licenci, mám otevřený účet u IB. Pomocí videotutorialu jsem si nastavil propojení Ninji s IB. A teď mi nastal problém, který se mi nedaří vyřešit.
Když zadám v Ninjovi File, Connect, InteractiveBrokers tak se mi nenaváže spojení, ale naskočí mi okno, kde se píše:

Login failed: IB.Adapter.MessageLoop Nemohlo být vytvořeno žádné připojení, protože cílový počítač je aktivně odmítl fe80::24c9:af7:f5ff:fffe%14:7496

Můžete mi prosím někdo poradit, co to znamená a co mám udělat nebo co dělám špatně.

Moc děkuji Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím,

neviem si dať rady so spojazdnením playbacku... mám stiahnuté nahraté data z ninja.korthrun.net/ , konkrétne tieto, ktoré majú v description liste:

Entire Month of December 07

Instrument: ER2 12-07 / ER2 03-08 (rollover month)

Data broken up by day

dáta som skopíroval do adresáru /db/data ale keď sa pokúšam v NT otvoriť Market replay connection, žiadne okno sa mi neotvorí, ako by to bola mrva volba,

v com moze byt chyba?
diki moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám dotaz na zkušenější uživatele NT s přidáváním kontraktů...

Byl jsem dnes v trhu s jedním kontraktem za cenu x a nastaveným PT +10 i SL -10 přes ATM. Trh šel dobrým směrem a tak jsem přikoupil 2. kontrakt za cenu y a opět s automatickým PT a SL.
Předpokládal jsem, že každý kontrakt bude mít nastaven svůj PT i SL ale k mému překvapení se oba PT á 1 kontrakt spojily v jeden PT á 2 kontrakty a to stejné proběhlo i u SL a to mne zarazilo. :-(
Dá se to nějak nastavit aby se to nespojovalo???
Vím, že v ATM se dá nastavit že když např. vstoupím 2 kontrakty tak u každého kontraktu nastavím jiný PT i SL ale toto je obrácený postup = "sdružování" kontraktů a to já nechci.

Zná někdo řešení?

Předem díky
Milan

P.S. Doufám, že jsem to napsal srozumitelně. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...