Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim vsechny,
v diskuzi jsem objevila link na stazeni HiLoActivatoru na strane 13
www.edisk.cz/stahni/01844/_HiLoActivator.cs_5.99KB.html
a pak link na TMxTunell na strane 36
www.edisk.sk/stahni/83070/TMxTunell.cs_7.76KB.html .
Zkousela jsem je stahnout, ale vyhazuje mi to hlasku (u obou linku) ze uz tam ty soubory nejsou. Rada bych se zeptala, zda je nejaka dalsi moznost krome edisku,kde se tyto indikatory daji stahnout? Popr. nenasel by se nejaky stastny majitel, ktery by se o ne znovu podelil. Verim, ze nebudu jedina, kdo by o ne mel zajem.
Predem dekuji za pomoc a odpoved.
Marcela

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Firebird:

jak jste sam zminoval, tusim, ze v demu (bezplatne verzi) to zmenit skutecne nelze..sam jsem to pred casem zkousel a nepovedlo se taky..pokud chcete mit vyssi uctu nastavenou kvuli priblizeni se realite, pak muzu doporucit vytvorit pro papertrading obchodni denik, ve kterem budete startovat napriklad na 10,000 USD..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mariladka:

soubor z edisku asi uz nejde stahnout, prestoze tam porad je..dalsi misot, kde jej muzete sehnat je napriklad diskusni forum ninja tradera..pro vyhledavani se musite zaregistrovat..tady je pak link primo na vlakna, kde jsou verze HiLo Activatoru ke stazeni..podobne muzete pak zkusit vyhledat dalsi indikatory..

www.ninjatrader-support2.com/vb/search.php?searchid=310571

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to majkll:
dekuji za odpoved. o indikatorech na supportu NT vim, ale jak nekdo zminoval tady v diskuzi, tak u HiLoActivatoru z NT se neda nastavit +,- ticky. a HiLoActivator autora cookie to umi. proto jsem se ptala na tady ten. a tak jsem si myslela, ze by pro nekoho, kdo si ho tehdy stahl a pouziva, by nebyl problem ho dat jeste jednou k dispozici tak jako predtim.

A co se tyka toho Tunelu, vim, ze to tehdy byla takova vicemene soukroma zalezit mezi Thomazem a Gladiatorem028, ale pokud je to jen trochu mozne, Thomazi (vim, ze jste v tom programovani zdatny, uz jsem od vas nasla vice indikatoru v diskuzi, timto, diky za ne), neslo by ho opet nekde ulozit pro stahnuti?
diky moc, M.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

T.M. :
To co popisuješ nelze nastavit v žádném grafu a žádné platformě. To jak se vykreslují svíčky je závislé na datech, podle kterých se svíčky vykreslují. A pokud v datech je, že svíčka x má close na ceně 482,2 a nejbližší další obchod se spáruje na 481,9, tak se prostě následující svíčka začne vykreslovat na této ceně a open této svíčky bude např. na TF o 3 ticky níže. Jinak to být nemůže byla by to chyba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Včera mi na nekolik vteřin vypadlo spojení v rozjetém live obchodě. Po obnovení spojení se čára nákupu chart traderu posunula o 4 tiky (v můj prospěch). SL a PT zůstaly na místě. Docela mě to vylekalo i když po dostažení PT, byl obchod zapsán, jako by se nic nestalo. Nicméně první úlek nebyl nic proti druhému, posléze následujícímu obchodu. Po otevření short pozice se graf smrsknul do téměř horizontální linky a čára nákupu chart traderu mi ukazovala 0, takže v panelu zisk/ztáta bylo bratru -4000 ticků ztráta. Po uzavření pozice byl obchod zapsán normálně, a na real účtu se také vše objevilo v pořádku, ale prvotní zděšení trvající několik vteřin bylo nezměrné. No, podporu NT jsem nekontaktoval, zkusil jsem NT nejdřív přeinstalovat a poté už bylo vše v pořádku. Nevím, jestli jste se s něčím podobným už setkali, ale kdyby ano tak nepropadejte panice. :-) Holt nic není dokonalé. Ani Ninjatrader. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomassino:

to je neco podobneho jako psal Gordon se sierrou a Infinity. Ale dulezite je to, ze na burze jsou obchody provedeny spravne. Tohle zjisteni me docela uklidnilo v obou vasich pripadech. Tak presne jak pises, chce to zachovat chladnou hlavu. V trhu mame SL, tak se nam toho zas tak moc stat nemuze nez se problem vyresi (pokud teda nepouzivate PT a mate OCO vazbu jenom u sebe v pocitaci - to chce potom hodne rychle volat help desk a zrusit obchody).
To ze blbne platforma je asi normalni, tomu se nevyhne zadny program.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pro sd77
ten vestaveny swing h/L indikator umi jen H/L.
Zbezne jsem se koukal na stranku indikatoru pro NT ale nic jsem nenasel
(mimochodem v mistni wikipedii je stranka venovana NinjaTrader www.financnik.cz/wiki/ninjatrader se spoustou odkazu)

s NT a swingy taky pouzivam ale zobrazovat si je nenechavam. Prolomeni swingu rozpoznavam podle oka, dale pouzivam kurzor s osovym krizem, takze si najedu kurzorem a vidim a v kdyz je nejhur, tak si tu linku dokreslim rucne.

Jen chci rict, ze neni potreba ztracet cas na takovy prkotine ;-)

Jinak se ptej dal, rad poradim, kdyz budu vedet ;-)
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...