Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

caute,
chcem vas niekoho poprosit o pomoc :)
mam zalozeny ucet u IB a platformu pouzivam NT, teraz som to vsetko spojazdnil :)obchodovat zacinam live, akurat v NT sa mi nezobrazuju data z TF. ked prepojim IB z NT tak sa v pohode spoja, vsetky data tecu z IB do NT iba TF nie???
mate niekto s tym skusenosti???
dakujem vopred za radu

adrian

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To markxs:

Ak som spravne pochopil, na stranke www.zen-fire.com si zvolil free demo, co ta presmerovalo na ninjatrader.com. Tam si stiahol demo a na mail ti prisiel licencny kluc, username aj pass. Musel si nove demo nainstalovat ( teda odinstalovat povodne a naisntalovat nanovo?)
Ked som si zo stranky zen-fire chcel stiahnut nove demo tak ma to presmerovalo na NT ale postou mi ( zatial) novy kluc, meno ani heslo neprisli :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all:
Mám následující dotaz. Mám koupenou licenci na Ninju a když na ni obchoduji live a vedle na notebooku mám puštěnou demo verzi tak se mi rozcházejí jednotlivé bary. Následně to pak znamená, že patterny se vykreslují v jiné okamžiky. Obchoduji na timeframe VOLUME. Dokonce jsme s kamarádem obchodovali společně. Tedy on na svém notebooku a já na svém a grafy se nám opět lišily. Dá se někde nastavit aby volume grafy byly vždy stejné? Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

abrams: jeste jednou postup. na www strance nt si nechas vygenerovat novy klic ktery ti prijde na mail. na www strance zf vyplnis udaje pro zaslani username a password ktere ti take prijdou na mail. uz jsi to delal tak musis vedet jak na to. nic nemusis odinstalovavat. proste jen zadas novy klic+nove username+novy password v control centre a jedes.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rombic Napsal:
-------------------------------------------------------
> to all:
> Mám následující dotaz. Mám koupenou licenci na
> Ninju a když na ni obchoduji live a vedle na
> notebooku mám puštěnou demo verzi tak se mi
> rozcházejí jednotlivé bary. Následně to pak
> znamená, že patterny se vykreslují v jiné
> okamžiky. Obchoduji na timeframe VOLUME. Dokonce
> jsme s kamarádem obchodovali společně. Tedy on na
> svém notebooku a já na svém a grafy se nám opět
> lišily. Dá se někde nastavit aby volume grafy byly
> vždy stejné? Děkuji.
>
>
>
> Editováno 2 krát. Naposledy editováno dne 17.06.
> 05:57 uživatelem Rombic.

a neobchodujete každý z vás iný trh? :)
Ja viem, že je to hlúpa pripomienka, ale aj toto sa z nepozornosti môže stať :P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim,

idem live cez mirus futures a mam problem s pripojenim

ninja oznami ze je connected, ale data nevidno, po case zahlasi connection lost a ja stratim celkovu konektivitu na internet, musim vytiahnut sietovy kabel a znova spojit:(

paradoxne mi bezne browsovanie funguje, len sa nedokazem pripojit na mf (uspesne pripojenie je velmi sporadicke 1 z 10 pokusov)

pouzivam flarion od t-mobile, pingy su male 10ky ms

mf support mi odpisal, ze mam zlu sietovku alebo zle internetove pripojenie

riesil niekto podobny pripad?
skusal som menit nastavenia na sietovke, ale bez uspechu

vopred vdaka

pekny den

Marrek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rombic Napsal:
-------------------------------------------------------
> to onix:
> Opravdu je to je tak jak jsem to napsal:
> dva totožné trhy - stejný timeframe a přesto se to
> na dvou PC vykresluje jinak.... Při live
> obchodování bych si asi takové nesrovnalosti
> všiml.
> Díky za snahu...
>
>
>
>
> Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 20.06.
> 00:54 uživatelem Rombic.


v tom prípade asi skúste support fórum na www.ninjatrader-support2.com/vb/index.php

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim všechny,

Usilovne jsem prohledaval forum, ale ke zdarnemu vysledku jsem se nedobral. Takze muj problem.

NJ a zen-fire ( take i muris), po připojeni se mi v grafu načitají pouze aktuální data, ale žádne historické data se mi nedaří načíst pouze od prvniho okamžiku připojení k daného trhu, který si otevřu. Zkoušel jsem primarně TF, ale i ES. Kontraktni měsice jsem nastavil dobře. Přeinstalace NJ nepomohlo, jedu na Vistech a přes Ufon internet.
Doma jedu na XP a internet přes kabel a tam tento problem se mi nestal.
Chtěl jsem backtestovat i dopoledne mimo PC a asi mam smulu. Takže jestli vi někdo co stím?? Budu vděčný, když už jsem si z tohoto duvodu pořídil Ufon fofr internet :)

Takže tot muj první přispěvek na financníkovi a pulročním studiu komodit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...