Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

bangladez: ahoj. tak to asi bude neco vaznejsiho. vcera vecer jsem jim poslal mail primo z platformy. v noci prisla odpoved. provedl jsem presne co mi poradil jejich clovek ze supportu ale nepomohlo to. tak nevim co se deje. pokud bys to chtel zkusit take a zjistit jestli by to nahodou nepomohlo tobe toto mi poslali....Please go to the Tools menu--> select Account Connections--> highlight the connection--> click Remove
Then go to the Tools menu--> select Options--> select the Misc tab--> click Repair DB
Restart NinjaTrader
Please go to the Tools menu--> select Account Connections and recreate the account connection.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to markxs and Bangladez

mal som podobny problem, a vyriesil som to tak ze zom si v NT v " Account Connections ..." zmazal (Remove) ucet, ktorym som sa pripajal na ZenFire. Nasledne som odisliel z program a znova ho spustil a vytvoril som si novy ucet, kde som uz zadal nove username a login. Opat som program zavrel a znova sa prihlasil a uz ma to k ZenFire prihlasilo. Licencny kluc nie je potrebne vobec menit nakolko je ten isty. Takto som to robil asi pred mesiacom a bolo to ok. Dufam ze to od tej doby nezmenili.

Lubo28

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bangladez: tak jiz zrejme vim ktera bije. pokud ti vyskakuje pri pokusu o prihlaseni stejna hlaska jako mne...nemam pro tebe zrejme dobrou zpravu. vygenerovani noveho username ani password ti nepomuze. tato hlaska totiz znamena konec platnosti demo verze. tzn pokud chces nadale pripojeni na ziva data od zen-fire musis jiz u nejakeho brokera zalozit ucet a poslat tam alespon minimalni castku. po mne chce zaner group alespon 1 000 usd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

markxs:

ja bych si nebyl tak uplne jisty tim, co pisete..nevim o tom, ze by u ninja tradera nekdy koncila platnost dema..zkuste si nechat vygenerovat novy klic pro ninju (mozna je menili) a taky si nechte poslat nove prihlasovaci udaje od zen-fire i mirus futures..vse zmente (licencni klic do ninjy i prihlasovaci udaje pro zen-fire) a pak to zkuste...myslim, ze se to da stale pouzivat bezplatne na jak dlouho chcete..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jak pise majkll
licencni klic od Zen Fire + jmeno a heslo od zenfire by melo fungovat na 5 az 6 tydnu. Zrovna minuly tyden jsem se znova registroval u ZF. Kdyz to funguje me, nevidim duvod proc by to nemelo jit ostatnim. Data takto ziskavam od 11/2008 bez jakychkoliv problemu.
Licencni klic od zaner group muze mit uplne jinou politiku platnosti demo uctu.
zdravim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

majkll a jiji1: chlapi ja jsem jinak celkem inteligentni kluk ale ted si vazne nejsem jisty jestli v teto veci nejsem trosku blb. :D
tak tedy znova...nt jsem si stahnul koncem ledna tohoto roku. zaregistroval jsem se na strance zen-fire. okamzite mi naskocila stranka s vygenerovanym licencnim klicem a na mail mi od nich prisly username a password. takto jsem si zacal osahavat trhy zive. po nejake dobe...myslim ze poprve to bylo neco pres mesic...mi pri prihlasovani vyskocila hlaska ze platnost meho demo account vyprsela. protoze mam na seznamu vic nez jen jeden mail zaregistroval jsem se na strance zen-fire znova. vsechny udaje stejne jen mail jiny. bez problemu mi obratem prisly opet na tento jiny mail nove usename a password. toto se zopakovalo jeste jednou koncem dubna kdy mi prisly na opet jiny mail username a password ktere platily az do posledni soboty. v nedeli uz jsem se nemohl prihlasit. licencni klic byl po celou tu dobu tzn cca 4,5 mesice stejny. dnes jsem si vygeneroval nove username i password jak na strance zen-fire tak mirusfutures. oba licencni klice jsou mimochodem totozne s tim ktery jsem uzival az doted. bohuzel se vsak nemohu prihlasit ani s udaji od zf ani mirusfutures. poslal jsem je i na nt customer service a chlap ktery mi odpovedel napsal ze ani on se s temito udaji nemuze pripojit na sve platforme. on sam mi doporucil at se obratim primo na sveho brokera ktery mi poskytnul prihlasovaci udaje. zaner group mi ale zadne neposkytnul protoze u nich zatim nemam zadny ucet. byl jsem z toho trosku jelen ale obratil se na cloveka se kterym u zaneru komunikuji. ten mi napsal ze se jiz nebudu moci pripojit pokud si nezalozim u nich ucet. je mi jasne ze me chtel zlanarit a otevrit si ho s minimalni castkou bych mohl kdekoliv jinde. je totiz rozdil mezi demo account o kterem mi napsal ze je platny pouze 4 mesice a pak vas odstrihnou a sim account ktery muzete mit treba na cely zivot ale uz musite poslat ke clearingovemu partnerovi minimalni castku...v pripade zaneru tech 1 000 usd. vysvetlil mi ze ziva data neco stoji a samotna burza je nechce davat zadarmo pro ohmatani trhu prilis dlouho. jeste jsem zkousel stahnout nejnovejsi verzi nt ale stale nic. nevim jestli by treba nepomohlo odinstalovani nt z meho pc a znovunainstalovani. o data bych snad prijit nemel kdyz delam pravidelne kazdy tyden backup.
no a dorazil me uplne tim ze kdyz jsem ho ukecal at mi da demo jeste na mesic a pak ze poslu 5k usd najednou a zacal se mnou vyplnovat application form pro zalozeni uctu ze nebudu moci obchodovat futures. pry je muj rocni prijem 300 000 czk a liquid net worth 20k usd malo a neprojdu jejich schvalovacim oddelenim. na co pak existuje margin a oni sami maji tzv. margin managery kteri toto hlidaji a nekompromisne vam zavrou pozici pokud jste tzv. undermargined?
vim ze toto uz je trosku off topic ale kdyz uz jsem se tak hezky rozepsal...muzete mi nekdo poradit co mam nabulikovat jinemu brokerovi ke kteremu ted budu muset prejit?
prece neni mozne ze vsichni kteri kdy zacali obchodovat futures at uz tady na financnikovi nebo jinde vydelavali rocne miliony a jejich majetek nebo hotovost se take pocitala v milionech.
logicky dedukuji ze budu muset lhat o svych prijmech a majetku abych se vubec k zivemu obchodovani dostal.

diky
vita

Link to comment
Sdílet pomocí služby

markxs:

jak sem rikal, stahnete si jakoze ninju z oficialnich stranek a dostanete klic primo od ninjy..mel by byt snad stejny jako ten co ste uvedl, ale neni to jiste..je mozne ze zenfire dava nejaky jiny k ninjovi, ktery je skutecne omezeny...takze jdete sem www.ninjatrader.com/webnew/download_trading_software.htm vyplne udaje, stahnete ninju a dostanete k tomu i klic...ninju preinstalovavat nemusite (pokud jste ale ninju stahoval nekde ze stranek zaneru, tak jej radej preinstalujte..je mozne ze ten broker ma nejakou oklestenou nebo trial verzi od ninjy, aby ji mohl lidem nabizet primo on)..zadejte v nastaveni Licencni klic - ten co dostanete z NT..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mam stejny klic jako Ty,
NT jsem stahoval ze stranek ninjatrader, cislo verze: 6.5.1000.9
dal uz me nic nenapada :-( nez jak pise makll, stahnout NT, preinstalovat
mozna snad zaregistrovat se u ZF pod uplne jinyma incialama vcetne ulice a tel. cisla (ale to hadam)
nebo zkusit nainstalovat na uplne jiny pocitac (bude-li k mani)
hypoteza: je mozny, ze zaner je dealer pro ZF a ze ten ucet je treba zablokovanej, aby z Tebe vymamily $, ale todle uz je mozna scifi.
nevim, dam se podat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer,
keďže je toto vlákno toľko navštevované, tak ešte aj tu by som rád upozornil, že program Onix (ktorý slúžil pre zobrazovanie indikátorov z iných timeframov), nezorazoval správne indikátory CCI a ATR..
práve som dokončil jeho druhí verziu 1.0.0.2, oveľa lepšiu a stiahnuť si ju môžte tu:

uloz.to/1948398/onix.zip

inak viac info o Onix nájdete tuto na finančníkovi vo vlákne NinjaTrader - programování (strategie)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj All,

Mam podobny problem amko markxs, taktiez mi nejdu data od ZF.. Prihlasil som sa u Mirrus futures s novym mailom, nasledne mi z MF prisiel mail s menom a heslom na aktivaciu Ninji. Podvodneho NT som ale NEODISNTALOVAL ( chyba?), akurat som zrusil account Zen-Fire, a nanovo urobil novy ucet s novym menom a heslom. L"icencny kluc je rovnaky. A.... a nic...
Fachci vam NT ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak uz to kluci fici. vygeneroval jsem si na strankach nt novy klic. je opravdu jiny. akorat me zarazilo ze username a password ktere jsem dostal dnes jak od zaneru tak mirusu ani s novym klicem nejely. ani jeden broker. ale username a password ktere jsem si take dnes stahnul primo ze stranky zen-fire mi spolu s novym klicem jede. takze ma rada: novy klic+username a password od zen-fire by melo fungovat.

vita

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...