Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, stahl jsem si ze stranek libox.org/ intradenni data trhu NQ do Ninja Traderu a nyni se snazim je importovat. Jedna se o kontrakty NQ 09-07 az 12-08. Problem je, ze kdyz chci v instrument manageru pridat mesic nizsi, nez 05-08, tak to nejde, protoze ve vyberu (Expiry) starsi mesice nejsou a tim padem mi tyto starsi nejdou importovat. Nevite, jak na to?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, jenom se chci podelit o jeden poznatek ohledne demo prihlasovacich udaju od ZenFire (Mirus).

Dneska (po delsi dobe) jsem si zapnula NT, ale neslo mi pripojit se - hazelo mi to hlasku "check your account connection parameters". Vzhledem k tomu, ze si nepamatuju web stranku, kde si clovek zalozi ten jednorazovy e-mail na par minut, tak jsem na strankach Mirusu zazadala o nove prihlasovaci demo udaje s udaji, ktere jsem jim jiz jednou poskytla (stejne jemno, telefon i e-mail) a do minutky jsem je mela v e-mailu.

Tak jen pro ty, kterym demo taky nekdy priste vyprsi - zkuste zazadat rovnou a nezatezujte se zarizovanim noveho e-mailu ;)

garax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
mám trochu problém s nastavením formátu času a datumu:
v Control Center/Account Performance se mi vždy zobrazoval datum i čas ve všech záložkách v "českém" formátu (např. 22.5.2009 16:45).
Nyní se mi v záložce Trades (položky Entry time a Exit time) datum a čas zobrazuje ve formátu 5/28/2009 6:30:10 PM. Přičemž v ostatních záložkách (Summary, Executions) se čas i datum zobrazuje pořád "česky".
Prosím, nevíte někdo, co jsem kde udělal špatně a jak se to dá nastavit zpět?
Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, mám dotaz ohledně načtení grafu do ninjy ,má ninju na dvou pc, na jednom mám puštěné nahrávání dat a na jednom backtestuju přes market replay a mám problém že mně nejde načíst graf YM 06/09 na počítači na kterém nahrávám, nahlásí mně to hlášku viz. příloha, ES, TF, NQ..bezproblémů jede a nahrávám data v Market Analyzeru. Zkoušel jsem načíst graf na pc na kterém backtestuju a bez problémů. Jedu na demu na stejnou licenci na obou pc, jen mám vždycky connectnutý jen jeden pc. Demu mám přes Mirrus (zen-fire). Nevíte jestli nemám na tom jednou pc něco v ninjovi špatně nastavené??..Díky za rady... H.

9196

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...