Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

to PetrJansky:

zpoždění 20s je celkem hodně, časové svíce se v Ninji řídí podle systémového času, tak je lepší si aktualizovat čas dejmetomu každý den, nebo i častěji, místo standartního nastavení jednou za týden.

Klikněte na Start -> Spustit a zadejte příkaz regedit. V otevřeném okně vyhledejte klíč
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\W32Time\TimeProviders\NtpClient.
Na pravé straně naleznete položku SpecialPollInterval. Poklikejte na ni, změňte číselnou soustavu na desítkovou a hodnotu vlevo změňte podle potřeb. Aktualizace každý den zastupuje hodnota 86400

Tohle by mělo pomoci, ale i tak to nebude odpočítávát na sekundu přesně. Pro plynulé odpočítávání času bych doporučil si naprogramovat zvlášt prográmek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Blue Dragon, Lucinek,

dakujem za radu, ako pisete, tzv. "zhustovanie" casu alebo cien sa da manualne upravit pod casovou osou (cas) a napravo od cenovej osy (cena). Som to potreboval kvoili lepsiemu prehladu, lebo usecky boli od seba prilis vertikalne vzdialene a tak som hned "nevidel do minulosti".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Vsechny ucastniky tohoto fora, Mam jeden problem a potreboval bych pomoc od technikdy vyspelejsich uzivatelu ninjy. Chtel jsem jsi nainstalovat ninja script na "RangeAlt" ale obevila se mi chyba a vubec nemam ani potuchy jak ji odstranit. Po otevreni nynjy klik na File>utilities>inport ninja script... se mi obevi okno ve kterem je ze mam opatrit N.script z verohodneho zdroje(je to z fora nynji) a jestli si preji pokracovat,Klik na Ano. pak mi to hned vyhodi varovani:ze mam NScript na pocitaci ktery ma programovou chyby. Chyba musi byt vyresena nez muzu inportovat NS. Pred tim se si tam dal jen z woodieho stranek desertsoft a tam ta chyba nejspis bude.hned me napadlo ze to vymazu ale obevylo se stejne varovani. Takze pokud ta chyba nebude odstranena tak inport/export/remove proste nefunguji.A me vubec nenapada jak a kde to spravit. Za kazdy napat nebo odkaz jak by se to dalo vyresit budu moc vdecny. Dekuji Adam.

9316

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím všetkých diskutujúcich :)
na www.candlestickforum.com/PPF/Parameters/16_20_/candlestick.asp som našiel zopár zaujímavých patternov, ktoré vyzerali sľubne, tak som ich naprogramoval a urobil z toho taký balík týchto patternov. Niektoré z nich majú celkom dobré signály na minutovách časových rámcoch. Takže to dám do placu aj sem, stiahnete ho tu:
uloz.to/1920770/majorjapansecandlestickpatterns.zip

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...