Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

zdravím všechny, omlouvám se pokud už to tady je ve vlákně, ale nenašel jsem to...jedná se mi o to, že po spuštěn í platformy se mi dnes načetla data pouze do včerejška a pak díra a graf zase ukazuje svíčky až ty aktuální od spuštění platformy a nedaří se mi načíst ty chybějící. Poraďte prosím.


díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

shapel Napsal:
-------------------------------------------------------
> Prosím o radu, jak nastavit, aby se mi při
> vykreslení každé nové svíce na RB grafech
> aktivoval zvukový alert, nikde jsem to nenašel a
> dost by mi to pomohlo.


urobte si nový indikátor (stačí aj vo wizarde), ktorý pri OnBarUpdate() zavolá metódu Alert(...)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pred 2 dnami som si prenajal plnu verziu NT. Na ucet este nedorazili $ takze nemam od brokera vstupne udaje. T.j. NT bezi s licencnym klucom plnej verzie a pripajam sa k free data feedu od Mirusu.

Odkedy idem na NT takto tak sa mi v uvodnom control center okne zobrazuju divne prikazove logy. Tak ako ked zadate normalny prikaz a ukaze vam v tom okne ze mate zadany taky prikaz, vtedy, value atd. Problem je ze tie prikazy nie su moje (je to aj iny trh ako obchodujem ja).

Neviete niekto co by to mohlo byt?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevím, ale jen info pro ostatní - dokud není ostrý účet, na kterém chcete jet live, nemá smysl platit za NT.
Platí se přes PayPal a lic.číslo posílají ten samý den, takže pak je to už rychlé. A pokud nechcete ihned začít live, tak vám i na ostrém účtu funguje demo verze NT se všemi vychytávkami jako ATM.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Opius: davam ti sem to nastaveni ATM, tak aby se ti to posunovalo jak potrebujes. Prvni kontratk je jasny a to si nech nastavene, tak jak to mas na tom obrazku ve vlakne Eurex. A druhy kontrakt by mel vypadat jako prilozeny obrazek. Je tam navic Auto trail vyplneny, tak jak potrebujes, tak si to zkus na demu, jestli to funguje, jak ma. Vysvetleni. Profit trigger - to je otevreny profit Stop loss - to kolik ticku od aktualni ceny bude SL (takze ty ho mas 4 ticky od aktualni ceny) Frequency - jak casto se bude posunovat SL - takze zaklad mas posun na BE+4 pri 8 pomoci autobreakeven. Pak te Auto trail posune pri +12 SL na +8 a po dalsich 4 ticich profitu te posune o dalsi +4 ticky (takze profit +16, SL +12). A pak uz by to melo skoncit na PT +20. Jinak pokud umis AJ, tak ke vsemu jsou videa na nasledujici strance: http://www.ninjatrader-support.com/HelpGuideV6/helpguide.html? tak hodne zdaru, Lada

9368

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jen takový postřeh k nastavení , je to asi tak tři týdny zpět, kdy jsem se dostal do velmi dlouhého a rychlého pohybu po vyhlášení zpráv a znáte ty rychlé pohyby, kdy se úsečky vykreslují jedna za druhou. Měl jsem nastavený posun SL, PT jsem měl na nule - NT rachotil jak blázen a po určité době vyskočila hláška, že byl dosažen počet posunů na jeden obchod, bohužel jsem si při mé chabé znalosti aj a panice co se to děje (jel jsem live) nevšiml kolik je těch posunů vlastně povoleno - asi to záleží na brokerovi? Mimochodem, ten obchod mi zhodnotil účet o cca 30%, při vyhlášení reporů bývám obvykle opatrný, ale byl jsem zrovna v oteřené pozici :-) Docela by mne zajímalo, zda bylo těch příkazů na brokera mnoho a nebo je to nastavené v NT?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj,
mam demo verzi nt ale dnes jsem se nemohl prihlasit. na strankach zen-fire jsem tedy znovu pozadal o demo verzi. primo na jejich strance se mi vygeneroval license key ktery je vsak stale stejny a na mail mi prisli username a login. ani potom mi vsak nt nesel pripojit a vyskakovala stejna hlaska...prihlaseni selhalo zkontrolujte parametry nastaveni pripojeni uctu a vaseho internetoveho pripojeni. ma dnes nekdo s demo uctem podobny problem?

diky
vita

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...