Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky


diky za snahu pomoci, po obede jsem vyzkoušel co jsi navrhoval, ale nepomohlo. Už jsem to chtěl vzdat a mit data jen ofline, což ale neni uplně na backtest to prave ořechove, kvuli přehlednosti SR atd.
Tak jsem vyzkoušel nasledující:

1) odinstalovat NJ a smazat veškere jeho soubory v dokumentech i v Prog..files
2) Restart a CCleaner na registry
3) nová registrave na NJ stahnutí a nový instal NJ, připojen na zen-fire.
... a už to frčii.. po asi 2 denním hledání na foru a zkoušení všeho možného. Co z toho byl ten nejduležitější bod nevím, ale snad to někomu pomůže, protože jsem narazil na XX příspěvku s podobným problémem.
- a zase jedna zkušenost,... nevzdavat to ikdyž to vypada beznadějně, dat si oběd a zkoušet znova a znova, doufam že s tradingem to bude podobné :)
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,

prosil bych o radu.
Jsem zacatecnik, stahl jsem si Demo Ninja Trader (data Zen-Fire) a po nainstalovani jsme si otevrel graf E miny SP 500 (ES 06-09). O dva dny dele jsme si otevrel Ninja Trader a rovnez ten samy graf, bohuzel graf je na hodnote z posledniho prihlaseni a nechce se hnout.
Kdyz se pokusim data reload tak se mi objevi hlaseni "The request can not be aborted". Nevim co bych mel udelat aby se mi mohla data prelozit a ja se mohl venovat dalsimu studiu.

Predem diky za odpoved

Mejte se krasne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobry den vsem..konecne som si nainstaloval ninju a rad by som zacal backtestovat trh TF ale neviem aku ma hodnotu/usd jeden tick....zatial som backtestoval len forex a tam jeden tick na jeden lot ma hodotu 10 usd a prave trh TF neviem..mozete mi prosim poradit alebo kde by som to nasiel hodnoty ,tickov.roznych trhov ,indexov,futures?
dakujem :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...