Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj všichni
Chci se zeptat nemá tady někdo odzkoušené, jak moc se od sebe liší tick data od Zen-Fire a IB konkrétně jestli nemá někdo odzkoušené přímo RB na ES????
Můj problém je v tom, že jsem backtestoval na Zen-Fire a účet mám u IB, tak jestli to není cesta do pekel. A dělat kouzla s tím, že data budu tahat od Zen-fire a příkazy zadávat do IB se mi moc nechce.
Taky možnost zrušit účet u IB a otevřít u Mirus nebo jiného brokera co nabízí Zenfire plus ninja trader, ale to bych taky nerad i když tuším, že se tomu nevyhnu.
Poradí někdo???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Happy:
Data z IB se liší hlavně dost jiným voume. Největší vliv to má samozřejmě na Volume a Tick grafy. Na RB by to čistě teoreticky vliv mít nemělo. Brát data od někoho jiného a obchodovat na IB je celkem standartní řešení, takže by v tom neměl být problém (alternativ je více a Ninja to umožňuje, takže podle mě 0 problem). Ale řek bych (nic proti IB) že je lepší mít brokera s podporovanými daty a podporovanou platformou. Koneckonců, já toho správného brokera zvolil až napotřetí a třikrát jsme převádeli peníze a tou správnou volbou byl nakonec právě MIRUS.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím. Mám takový technický problém. Jedná se o WoodieCCI. Zjistil jsem, že prakticky vůbec nijak nepracuji s TCCI, při backtestingu se na něj vůbec nedívám. Přesto mi ale způsobuje značné potíže, jelikož jeho hodnota mi překrývá normální CCI s periodou 14. Jak zařídím, aby se mi na vrchu ukazovala hodnota CCI nebo ještě lépe, jak odstraním TCCI. Můžu to obejít působem, že dám například nulovou tloušťku, či bílou barvu, ale hodnota mi tam zůstává...Jde to nějak udělat? Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Tomassino
Prosím nedal by jste sem nějaký link, kde je alespoň náznak toho jak propojit NT+zenfire (samozřejmě není podmínkou, postup je asi pro všechny poskytovatele dat stejný) +IB???
Nechci působit jako lenoch co si to neumí najít v diskuzi, ale za poslední dny co to honím jsem přečetl už tolik vláken, že mi z toho jde hlava kolem a nic, jen náznaky.
Budu moc vděčný za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak z tohodle soudím, že to nějak půjde...

Indicator Automatic Wrapper Generation
We had to make some changes to the automatic wrapper generation (most users don't even know this occurs) at compile time. Any scripts imported/migrated from 6.5 will have their wrappers regenerated automatically however, any developer providing scripts as an assembly will have to regenerate their wrappers for version 7.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Oldie and Wodowary
Kluci dík za link na seriál o NT, ale to bylo to první kde jsem hledal :)

To ALL:
Podle toho co jsem vyčetl z fóra na stránkách Ninja traderu, tak spojení NT+ZenFire(jako data feed)+IB jako platforma kam půjdou příkazy - tak že to jednoduše není možný, protože zenfire není samostatný poskytovatel dat a jediná cesta, jak živě obchodovat na jeho datech je přes jednoho ze tří brokerů co ho má ve své nabídce.

Jediná možnost pak je udělat si u jednoho z těchto brokerů účet, koupit si multibroker NT verzi a nějak to pospojovat.

Takže pro všechny co děláte backtesting a papertrading na datech od ZenFire, tak se připravte na to, že jestli budete na těchto datech chtít obchodovat budete muset mít založenej účet buď u Mirus nebo u těch dalších dvou brokerech co mají smlouvu se ZenFire.

No nic, já mam čerstvě účet u IB a jdu se zaměřit na to, abych co nejdříve mohl papertradovat na jejich RB a jsem zvědavej jestli to bude nějakej velkej rozdíl oproti ZenFire. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...