Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim vas tradery,

potreboval by som informaciu, mam NT v spojeni s MIRUS Futures + data od ZenFire. Dostal som sa tiez do situacie, ze som bol v otvorenej pozicii so SL nastavenym, a vypli mi elektriku. Chcel by som sa opytat, ze ked zavolam na Emergenci center aby mi uzavrely vsetky pozicie, ake overovacie alebo ine informacie musim nadiktovat ( teda co odomna potrebuju vediet ) ?

Za odpoved vopred dakujem :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Přeji krásný den !

Pokouším se propojit TWS s Ninjou. Marně se snažím najít nějaký návod. Prosím víte o nějakém nebo tu
zkutečně není. Popřípadě prosím o radu proč když se připojím a vyberu trh tak se mi nenačte graf.
V TWS mám API povolené. A musím ten trh (třeba TF 09-09) mít otevřený i v TWS ?
Jsem už z toho volaký zmetený. Děkuji
Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Bony

Návod, jak propojit NT s IB je přímo na stránkách NT v support center a pak otevřít video library pro verzi 6, tam si pak najdeš návod na propojení s IB.

To ALL

Jak řešíte problém po propojení NT s daty od IB když obchodujete na RB, dá se zobrazit po připojení na data od IB alespoň dopolední seance do minulosti (u minutových grafů to jde, ale já potřebuji tickové data) , už jen kvůli vykreslení idikátorů nebo to vždy pojede od nuly, tedy od času kdy jsem se připojil???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám takový specifický dotaz na NT - používám jej na stolním počítači, kde nemám problém s výkonem, ale uvažuji o koupi velmi malého notebooku - typu například asus 1000 nebo podobný netbook - provozujete někdo NT na takovém zařízení a máte zkušenost, zda výkon takových netbooků je pro NT dostatečný ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rombic Napsal:
-------------------------------------------------------
> to Opius:
> číslo účtu , username, password

Jsi si jisty, ze musi byt i username a password? Info od meho brokera v Mirusu je, ze potrebuji znat jenom cislo uctu, linku do Mirusu a co chci delat.
JA treba s hlaskovanim v anglictine nemam problem, ale verim, ze tam muze dojit k hodne zmatkum. Navic to prodluzuje reakcni dobu, vetsina lidi bude chtit zavrit tu pozici okamzite.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...