Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Nejvíc se mi líbí možnost více timeframe a trhů na jedné obrazovce a automatické připojení k datům po startu programu. To mě vždy prudí to pořád zaškrtávat.

Jen by mě zajímalo, jak to bude s cenovou politikou při přechodu na jiné číslo verze. Jestli to bude jak u woken, tak to znamená nový sw=nové prachy od zákazníků.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hanzik,
referenční bar pro počátek počítání volume je vždy od půlnoci tvého nastaveného času v PC (Zobraz si volume graf třeba za 3 dny a zobraz u něj volume a mkrni na volume na přechodu mezi jednotlivými dny a bude ti to jasné).

V tvém případě může jít o to, že když obchoduješ tečou k tobě data, která vzhledem k alternativnímu grafu, mohou být malinko jiná, než když pak stejná data načteš znovu z backfillu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all: Včerejší bouřka mi způsobila následující situaci. Byl jsem v live obchodě a měl jsem nastavenou ATM strategii. V ní nadefinovaný SL a PT. Po výpadku elektrřiny a i internetu jsem se opětovně připojil a obchod skončil na SL. Co mě ale udivilo - PT zůstal viset a musel jsem ho samostatně zrušit. Nemáte s tím někdo zkušenost? Neměl by být aktivován OCO příkaz? viz. obrázek. Podotýkám, že mám koupenou licenci NT, takže ATM jsou funkční. Myslím, že Lucínek se tady někde k tomuto tématu vyjadřoval. Navrhoval nepoužívat PT- ale to se mi moc nezamlouvá - co kdyby se obchod posunul správným směrem a já bych zbytečně přišel o profit. Děkuji za reakci.

9615

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
mam problem so zakreslenymi ciarami v NinjaTrader. Hlavne trendove ciary si zvyknem zakreslovat na hodne zhustenom grafe, kde vidim niekolko dni vedla seba. Trendove ciary mam zakreslene cez viacej dni. Ked potom roztiahnem graf do povodnej sirky a posuvam si ho po jednotlivych dnoch, ciary zvyknu zmiznut a potom sa zase objavit. Je to velmi neprijemne a neviem ako to odstranit. Mal som uz viacej verzii Ninji a robia to vsetky. Teraz pouzivam verziu 6.5.1000.9
Ciary zkreslujem cez Draw Tools > Line.
Stretli ste sa uz s tym?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rombic Napsal:
-------------------------------------------------------
> to all:
> Včerejší bouřka mi způsobila následující situaci.
> Byl jsem v live obchodě a měl jsem nastavenou ATM
> strategii. V ní nadefinovaný SL a PT. Po výpadku
> elektrřiny a i internetu jsem se opětovně připojil
> a obchod skončil na SL. Co mě ale udivilo - PT
> zůstal viset a musel jsem ho samostatně zrušit.
> Nemáte s tím někdo zkušenost? Neměl by být
> aktivován OCO příkaz? viz. obrázek. Podotýkám, že
> mám koupenou licenci NT, takže ATM jsou funkční.
> Myslím, že Lucínek se tady někde k tomuto tématu
> vyjadřoval. Navrhoval nepoužívat PT- ale to se mi
> moc nezamlouvá - co kdyby se obchod posunul
> správným směrem a já bych zbytečně přišel o
> profit. Děkuji za reakci.

To jsi ještě dopadl dobře, mě se stalo podobné a než se mi zapnulo záložní spojení (mám druhý ntb přes mobil a protože ninja nemůže běžet na dvou PC připojený online, chvíli trvá než SW nastartuje), tak mě to přeskočilo a nevyplnilo SL příkaz, naštěstí to bylo líné a tak místo -70$ to bylo -100$. Mezitím naskočlio spojení zpět, odpojil jsem tedy záložní ntb dřív než se spustil a připojil. Horší ovšm bylo, že SL zůstal viset v platformě a nešel zrušit, ovšem když se trh vrátil a motal se mi kolem něho, tak se nevyplnil, takže si myslím, že byl jen zobrazený a nebyl aktivní (prostě další bug). Pozici jsem ukončil normálně CLOSE z grafu, podivný SL neragoval a visel tam dál. Zkusil jsem vypnout/zapnout NT, podivný SL zmizel a vše bylo OK. Byl ovšem aktivní i v control centru, nebylo to jen grafem.
No bylo to docela prekérní, stalo se mi to v live po měsíci poprvé a nedovedu si představit mít víc kontraktů a živější trh... to by bolelo. Příště asi šáhnu rovnou po telefonu, alespoň budu vědět, že už nejsem v obchodě, takhle jsem nevěděl, kde jsem a co mám a nemám za příkazy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...