Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Dobrý večer,
dnes jsem si nainstaloval Ninja Trader a propojil ho s daty ze Zen Fire. Když NT spustím, vlevo dole se objeví zelené okénko s informací, že na ZF je konektivita. Když si ale chci otevřít graf ER2 s libovolným měsícem (07/09, 08/09...) a v Instrument manageru jsem si ho přidal do seznamu a dále jsem si vybral 15 back days, nebo Start days 2.9.09 a Last days 2.9.09 a v minutách dal 1440 jak se ve vláknech radí...přesto mi to otevře okno pro zobrazení grafu a nic se neobjeví. A hodně dlouho. Někdy to dokonce hodí hlášku, že NT těmito historickými daty nedisponuje. Tak už nevím...omlouvám se, jestli jsem někde ve vláknech přehlédl odpověď, různé, které jsem našel jsem vyzkoušel a nic. Prosím o radu. Děkuji a přeji hezký večer.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ontarios1:

zaprvé jsem vám to psal, zadruhé se to dozvíte vždy na stránkách příslušné burzy.. viz . www.theice.com/productguide/ProductDetails.shtml?specId=86

PS. zkuste příště první použít vyhledávání ve článcích a v diskusi..podobné dotazy jsou tu již určitě mnohokrát položeny..

PPS. je tu celý seriál o ninja traderu.. www.financnik.cz/wiki/ninjatrader ..předejdete dalším x opakujícím se dotazům..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdravim,

v chart properties som nenasiel nastavovanie jemnosti Yovej osy

obchodujem NQ a hodnoty na Yovej osy sa zobrazuju v celych cislach 1201 1202...
chcem dosiahnut stav, aby Yova os mala hodnoty 1201.25 1201.50 1201.75 ...

inak povedane snazim sa o zjemnenie gridu :)

je vobec mozne mat "custom" nastavenie Yovej osy?

vopred dakujem

pekny den

Marrek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...