Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

to:ABCDE
V nastaveni MACD zmenis v plots, farbu u linky Avg a Macd na transparent (priesvitna)
karelk:
Pridas este jeden indikator RSI s takou istou periodou a zmenis v nastaveniach Lines, lower, value na hodnotu 50. alebo zmenis len linku 70/30 na hodnotu 50.
V nastaveniach indikatorov su velke moznosti, treba len skusat, tu na webe je super videotutorial.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím ma tři dotazy ohledně NJ:
1.Jdou nějakým způsobem vymazat zadané příkazy v grafu,respektive když nějak vymažu příkazy v controlc center
tak by se měli i automaticky vymazat z grafu ?

2.Takový detail-jde nastavit aby se v otevřené pozici zobrazovala dolarová hodnota a ne ticková

3. Asi nejzásadnější problém mám s vykreslováním grafu -nesedí mi CLOSE úsečky s OPEN následující úsečky př.
vstoupím příkazem STOP na 9000 ale následující úsečka se otevře až na 9001 a hledám řešení jak to vyřešit
aby krylo CLOSE s OPEN následujíc usečky,jest-li to jde nějak předělat toto vykreslování

Děkuji za odpověďi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

T.M.: Ad 3 - o jaký typ grafu se jedná? Jde -li např. o range bars, tak tam je v NT vždy rozdíl close a open následující 1 tick. Pokud jde o RangeAlt a je tam gap, tak ten rozdíl může být i větší ... u ostatních grafů je to podobné ... prostě na nějaké ceně se svíčka uzavírá a další otevře opět na nějaké ceně, která nemusí nutně odpovídat close té předchozí ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Lucínek: Ano vím že NJ vykresluje grafy tímto způsobem ale chci se dozvědět jet-li to jde nějak přenastavit tak aby
se krylo close baru s open,protože PAPERTRADUJI DT/DB,vstupuji příkazem STOP a tak vím kde mám
daný příkaz umístit,vím kde bude CLOSE úsečky,protože obchoduji jenom dokonalé formace.Jakmile dojde k
vyplnění příkazu dejme tomu na hodnotě 9200 tak se začne vykreslovat další svíce až na hodnotě 9201 a
automaticky jsem o jeden TICK vyše a nevychází mi můj SL 1 TICK pod LOW formace.Řešením by bylo zvíšit
SL o 1 TICK a vstoupit příkazem STOP 1 TICK na CLOSE úsečky a k tomu se zatím nechci unáhlovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

T.M. Realita je taková, jaká je. Nelze si ji přizpůsobovat svým představám. Jestli jedeš paper, tak to znamená, že jedeš na live datech. Nevím, jaký trh - můžeš zkusit vstupovat limit příkazem. Stop příkaz jde skoro vždy se skluzem toho jednoho ticku, pokud neobchoduješ zrovna FESX nebo ES. A to, kde vstoupíš, nemá zhola nic společného s tím, jak se ti vykresluje graf - pokud to není automat, který s něčím takovým pracuje. Pro AOS jsou ta pravidla trochu jiná.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

testujem vlastny system a pouzivam nato NT, avsak kedze v mojom obchodnom plane je zahrnutych par prvkov pouzivanych Dr. Elderom potykam sa s problemom nastavenia grafov a indikatorov.
Mam konkretne dve otazky:
1. je mozne si v programe NT nastavit channel lines tak aby zahrnovali iba vzdialenost od EMA a nie volatilitu a pokryvali trebars 95% cenovych pohybov?
2. Elder pouziva rozne vlastne indikatory a pomocky ako napriklad FI alebo IS ktore su predavane pre urcite sorty medzi ktorymi vsak NT nie je zahrnuty. Chcem sa teda opytat ci tu nie je niekto kto vie o nejakom alternativnom rieseni ako dostat Elder disc alebo to co zahrnuje co Ninji.

Velmi pekne dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak urobil som tak ako si povedal, zmazal som adresar v Program/Files aj v dokumentoch a stale to iste .Skusal som preistalovat aj NET Framework. Nahodou nie je NT demo casovo obmedzena napr. na 6 mesiacov?. Prikladam este zopar obrazkov. Ak nikto neporadi asi preinstalujem cely OS.

10039

10040

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...