Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Z těch obrázků mi připadá, že jste do trhu umístil přes ATM PT (3 kontrakty) a pak jste na tutéž cenu umístil stejné 2 kontratky, čili celkem 5 kontraktů do shortu a předtím jste nakoupil 3 kontratky. Je tedy v pořádku, že trend jde do ztráty, to způsobil ten PT který je tam umístěn přes ATM. Proto si v ATM nastavte jen SL a BE.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

testujem vlastny system a pouzivam nato NT, avsak kedze v mojom obchodnom plane je zahrnutych par prvkov pouzivanych Dr. Elderom potykam sa s problemom nastavenia grafov a indikatorov.
Mam konkretne dve otazky:
1. je mozne si v programe NT nastavit channel lines tak aby zahrnovali iba vzdialenost od EMA a nie volatilitu a pokryvali trebars 95% cenovych pohybov?
2. Elder pouziva rozne vlastne indikatory a pomocky ako napriklad FI alebo IS ktore su predavane pre urcite softy medzi ktorymi vsak NT nie je zahrnuty. Chcem sa teda opytat ci tu nie je niekto kto vie o nejakom alternativnom rieseni ako dostat Elder disc alebo to co zahrnuje do NT.

Velmi pekne dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den, mam este dotaz, please... Ked zadam v grafe obchodny prikaz na jeden kontrakt, objavi sa mi pri pouziti ATM v grafe vtup, PT a SL. Ked trh ide mojim smerom, prikupim ( alebo predam) dalsi kontrakt, objavi sa mi novy SL a PT avsak nie novy vstup. Robim nieco zle? Je mozne to niekde nastavit? Vdaka!

10157

10158

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim lidi, potreboval bych poradit, jak nastavit v NT mini sized Corn, Wheat a Soybeans. Za boha na to nemuzu prijit a patrim mezi lidi, kteri si vse najdou a nastavi sami, ale preci jen jsem tady narazil. Nevite jak na to? Nezobrazi se mi ani graf, ani indicator...proste nic jen prazdna obrazovka. Nevite co by s tim mohlo byt? NT + Zen-Fire + na ostro.

Dekuji predem za pomoc
Happy trading


Petr S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Abrams:

Podarilo sa ti vyriešiť ten problém s rozdielnymi výstupmi? Mám asi rovnaký problém a neviem si pomôsť. Chcem vstúpiť 2 kontraktmi, tak aby boli zadané 2 rovnaké SL a 1 PT. Ak dôjde cena k SL - jasné končia oba. Ak dôjde cena k PT chcem, aby sa ukončil len 1 kontrakt a ten druhý byostal otvorený a chcem riadiť ručne posúvaným SL.Neviem ako to zadať do NT.
Obchodujem z grafu.
Ak by si vedel podariť ( príp. niekto iný)budem vďačný.
Ďakujem.
Marcel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marcel,

mluvite kazdy o necem jinem. Abramsovi NJ prumeruje vstupy - tzn. ze pokud vstoupi na dvou ruznych cenach, tak NJ pro kazdy vstup da spravne SL i PT, ale vstup je videt pouze jeden a to prumerny. U toho nevim, jestli to jde nekde v nastaveni zmenit, ale me to nevadi, tak jsem to nezkoumal.
To o cem mluvis ty, jde jednoduse poresit v ATM strategii - tam si muzes zadat ruzne SL a ruzne PT pro jeden vstup s vice kontrakty. Je na to urcite videotutorial, tak doporucuji shlednout. Jinak sam muzes experimentovat, staci rozkliknout 3 tecky vedle napisu ATM Strategy v pravo na grafu.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
omlouvam se za takto mimocasovy dotaz, ale prosim byl byste tak hodny a dal mi vedet, zda jste ten problem s HiLo Activatorem vyresil? Mne to hazi stejnou hlasku, ale v odkazu Michala na stranky s "vysvetlenim" importu indikatoru neni nic noveho, co by tento problem vyresilo. Nebo jen nevidim? :).
Diky moc a zdravim.
Hana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...