Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Otvoril som log. subor ale nevidim tam problem priklad txt. log:

9. 8. 2009 11:11:09|1|4|Verifying license at primary server...
9. 8. 2009 11:11:15|1|4|Verifying license at secondary server...
9. 8. 2009 11:11:19|1|4|Verifying license at primary server...
9. 8. 2009 11:11:27|2|4|Session Break (Version 6.5.1000.11)
9. 8. 2009 11:11:27|1|4|Current license: Type=SimulationOnly State=Verified StartDate=1. 1. 2005 EndDate=1. 12. 2099 Collective2 Dtn ESignal External OpenTick Provider2 Replay Simulator Yahoo Gain FFastFill Hosted InteractiveBrokers MBTrading Patsystems Provider1 Provider4 Tda TrackData TradingTechnologies AdvancedStrategyManagement AutomatedTrading BasicEntry Charting SuperDom
9. 8. 2009 12:51:43|1|4|Verifying license at primary server...
9. 8. 2009 12:51:50|2|4|Session Break (Version 6.5.1000.11)
9. 8. 2009 12:51:50|1|4|Current license: Type=SimulationOnly State=Verified StartDate=1. 1. 2005 EndDate=1. 12. 2099 Collective2 Dtn ESignal External OpenTick Provider2 Replay Simulator Yahoo Gain FFastFill Hosted InteractiveBrokers MBTrading Patsystems Provider1 Provider4 Tda TrackData TradingTechnologies AdvancedStrategyManagement AutomatedTrading BasicEntry Charting SuperDom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LA+ Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zkus
> ještě prozkoumat logovací soubor C:\Documents and
> Settings\xxxx\Dokumenty\NinjaTrader
> 6.5\log\log.yyyymmdd.txt.

a nebo jukni na trace soubor:

C:\Documents and Settings\xxxxx\My Documents\NinjaTrader 6.5\trace\
trace.yyyymmdd.txt
Zen-Fireyyyymmdd.log.000

treba tam taky neco najdes

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to majko: co máš za OS ?
Pokud máš Windows (což asi máš, protže na Linuxu jsem NT nerozběhal) zkus Průvodce režimu kompatibility programu (myslím, že je u XP a dále)
Najdi cestu k NT.exe a zkus to spustit přes různý verze.
pokud ani to nefunguje, zkus projet pc antivirem, hijacklogem ccleanrem etc... (Jako antivir rozhodně Avast; je zadarmo ;)

Doufám že ti to pomůže..... ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No k tomu antiviru ... to, že je Avast zadarmo, ještě není důvod k tomu ho používat. On totiž za víc ani nestojí ...
Zrovna antiviry nejsou taková pálka, aby si ho člověk nemohl koupit a takový NOD, Kaspersky nebo AVG jsou o dvě úrovně nad Avastem. Rozdíl mezi Avastem a počítačem bez antiviru je jen takový, že bez Avastu běhá ta mašina rychleji ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, prosím o pomoc. Jsem trochu zoufalý. Formátoval jsem PC a nyní po nové instalaci a napojení na IB se mi nezobrazují Range Bar grafy. Vidím pouze poslední 3 úsečky, přestože mám nastavenou historii až k měsíci červnu. Otevírají se mi pouze minutové grafy..
Nevíte někdo prosím, co jsem nastavil špatně?
Moc dík za pomoc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj

Obchoduji FX a snažím se do svého metatraderu "dostat" RB grafy..Neuspesne..
Napadlo me, že bych obchody mohl vyhledavat na jiném programu (NINJA), který RB podporuje a příkazy zadávat do platformy svého brokera.. Máte nejaký tip, na společnost (jako je Zenfire) která má ve své nabídce i ticková data FX?


Díky za odpoved..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Lucinek
cituji ze servru viry.cz
"Nejbohatší možnosti pak nabízí avast! (edice "home"). V některých případech je jeho funkcionalita dokonce tak široká, že i placené antiviry mohou závidět. Neschází transparentní kontrola pošty na protokolech POP3, SMTP, ale dokonce i IMAP a NNTP (to se jen tak nevidí), kontrola IM klientů (ICQ, Windows Messenger...), P2P sítí, kontrola webového obsahu (HTTP) atd................ V tomto ohledu špička (i při porovnání s placenými antispyware programy), i když pro maximální výkon jsou potřeba i znalosti uživatele........." ;)

to majko:
Už funguje ??

Taky mám jeden dotaz, jde v NT nastavit graf tak, aby se mi ukazovali pouze hodiny, kdy se obchoduje např od 15:00 do 23:00

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ignawin: Nastavit to jde, ale pak to deformuje indikátory - je to v Chart properties, ale ty skoky ceny přes celé OR nestojí za to, podle mne tím mnohé informace ztrácíš.

A za mne naposled k tématu Avast - nad tím Avastem já jsem zlomil hůl naposledy někdy před dvěma až čtyřmi lety a od té doby s ním nemarnil čas. Těch zklámání s ním bylo dost na to, aby mne to na hodně dlouho odradilo. Třeba už jsou na tom lépe, je to možné. Nesleduji to. Takže se omlouvám na možná neaktuální antidoporučení, až uslyším ze všech stran, že Avast je "the best of", tak ho možná ještě někdy zkusím, zatím mne to moc neláká.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lucinek:Já jsem zase zvolil hůl nad AVG (nesleduji ho od verze 6.1, kdy kamarád po 2 měsících používání AVG projel pc jiným antivirem a našel několik desítek virů....) Jiank todle je trochu off topic, tak bych se rád vrátil k počáteční diskuzi...
Jinak děkuji za radu ohledně grafů (tu)

majko: jak jsi na tom ??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...