Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Dobrý den, asi před půl rokem Zenfire poskytovali demo účet s realtime forex daty, pak nějakou dobu tento účet nefungoval, teď jsem si vytvořil dmeo účet nvý, který již funguje, nicméně frex data jsem nenašel, proto bych se chtěl zeptat, jestli se někde dají sehnat realtime forex data do NT , klidně i zpožděná ale zadarmo?
Děkuji za odpovědi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny,

mám dotaz ohledně platby za NinjaTrader přes PayPal. Chtěl jsem si pronajmout licenci na 3 měsíce, zařídil jsem si kvůli tomu PayPal. Když ted ale najedu na stránky NinjaTrader do oddělení "Purchase", zadám "lease it" a poté kliknu na PayPal subscribe, tak se mi sice chce načítat nová stránka, ale ta je úplně prázdná a není tam žádná možnost, jak zadat bližší info o PayPal.

Nevíte někdo co s tím? Díky moc za info.



P.S. To samé se stane i pokud kliknu na jinou možnost pronájmu.
(snažil jsem se najít podobný problém i tady v diskuzi, ale u nikoho jsem nenašel)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kotas... Napsal:
> PayPal subscribe, tak se mi sice chce načítat nová
> stránka, ale ta je úplně prázdná a není tam žádná

zkus jiny internetovy prohlizec nebo se podivej na nasteveni Tveho prohlizece
mozna taky ze ten jejich server mohl byt down
na mem IE8 se dostanu az na stranku kde se zadava creditka nebo login na PayPal ucet
zdravim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, potřeboval bych se zeptat mám problém s připojením na Zen-Fire přes Ninja Trader. Vždy když se chci připojit tak mi vyskočí jenom hláška LOGIN FAILED: UNABLE TO LOGIN (20051) . Koukal jsem, co se tady doporučuje za opatření. První co jsem udělal bylo opětovné zapsání přihlašovacích údajů ručně... nic, potom jsem stáhl a nainstaloval poslední verzi ninja trader... nic. Ve Firewall a spyware problém není, jelikož jsem včera večer Ninju a Zen-fire používal bez problémů pak jsem počítač nevypínal a nic jsem s firewallem nedělal a ráno přijdu k zapnutýmu počítači zapnu ninju a nic... Mě teď napadá jen zkusit den nebo dva dny počkat jestli se to nezprovozní samo a pak napsat na support.... Nevíte prosím někdo co s tim?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...