Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Vsetkym sa ospravedlnujem, ze som neodpovedal na vase prispevky. Kedze nic nepomahalo a trapil som sa s problemom uz treti den rozhodol som sa pre zalohu dokumentov a nasledny reinstal OS, preto som vase prispevky nevidel. Teraz uz druhy den stahujem vsetky aktualizacie pre XP a Office necham to prejst cez antivirak a potom chcem vytvorit bod obnovenia cez Lenovo Care, aby som sa vyhol nabuduce reinstal OS .Dufam ,ze to pomoze.Dalsie programy ai NT naistalujem az po bode obnovenia. Ked som si dnes precital prispevky urobil som predtym takmer vsetko coste navrhovali.Urobil som restart medzi odinstal a instal NT. Pouzil som viackrat CCleanrem bez uspechu. Doteraz som pouzival antivirak AVAST na XP na odporucanie kamosa .Teraz tam mam Norton. Rozsiril som aj RAMku mal som len 512MB a NT vyzaduje vraj 1GB ale v tom problem asi nebol pretoze to slapalo na 512. Osobne si myslim ,ze nejakym sposobom bol posahany NET Fr... Skusal som ho odinstal a instal. No Mic. Update ho stale nevidel a snazil sa ho znova a znova nainstalovat hoci v systeme bol. Vsetkym Vam velmi dakujem za rady a prispevky a ozvem sa ako som dopadol ked nainstalejem NT...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny a prosím o radu,
obchoduji přes Ninja Trader napojený na TWS od IB. Nevím si rady, jak deaktivovat potvrzovaní příkazů, které zadávám přes Ninju. Ty příkazy nechce potvrdit NT, ale z TWS mi vyskočí okno a já kvůli potvrzení nevstupuji přesně kdy chci. V NT to mám vyplé, jenže netuším a nemůžu nalézt, kde se to vypíná v TWS.
Předem děkuju za radu!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsichni,
chci se zeptat, jestli je mozne v Ninja Traderu exportovat vsechna data z grafu, tzn. cenu a hodnoty vsech indikatoru v grafu (napr. cci, macd, ema, apod.), do csv nebo excellu?V postate stejne jako to lze v Sierre. Pokud ano, prosim o nakopnuti spravnym smerem, pripadne konkretni postup :-).

Zkousel jsem to tu hledat, ale neuspesne.

Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky Jardo za rychlou reakci!
Zdá se ale, že to není co potřebuji - alespoň podle popisku na začátku vlákna z Tvého odkazu. Backtest Helper, podle toho co jsem vyčetl, přepisuje pouze údaje na označených úsečkách, kdy se vstupuje/vystupuje z obchodu. Já potřebuji abych do excellu dostal celý graf, tzn. hodnoty za všechny úsečky v grafu vč. všech použitých indikátorů abych pak pomocí maker mohl rychle vyfiltrovat potencionální vstupy/výstupy za celý graf. Backtest Helper to umožňuje zřejmě jen při manuálním vyhledávání obchodů. V Sierra Charts na to byla studie - NT nevypadá rozhodně špatně, ale tohle mi tam opravdu chybí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

22.July p.kutil napisal:

prosím o rady.
Nevím jak docílit této situace: chtěl bych vstupovat do pozice pomocí ATM strategie (2kontrakty), přičemž bych chtěl, aby jeden kontrakt po docílení mého PT byl naplněn a s druhým kontraktem bych obchodoval dál a snažil se získat něco navíc.Tzn. nevím jak nastavit v ATM, nebo celkově zadad příkazy tak, abych mohl pracovat s těmito kontrakty odděleně?

Viem pridat kontrakt do rozbiehajuceho sa trendu ale neviem - z grafu - uzavriet jeden kontrakt. Prikaz "Close" ukonci vsetky kontrakty. Viete mi prosim poradit ako v grafe, nie v DOM-e, managovat jednotlivyme kontrakty? A mam taky pocit, ze po pridani druheho a dalsich kontraktov sa mi zobrazuje hodnota toho posledneho....

Vdaka!




Link to comment
Sdílet pomocí služby

abrams

Uzavřít polovinu pozice na PT a duhou nechat v trhu jde i bez ATM. Stačí když např. nakoupíte 2 kontrakty a hned při exekuci si na požadovanou cenu kde chcete mít PT v grafu dáte sell limit na onu cenu s tím, že prodáte jen např jeden kontrakt a další je pořád v trhu. V ATM bych si nastavil jen základní SL a popř. taky posun na BE.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hmm... stale mi to nie je jasne: Graf ES 03-09 ( replay). Kupil som 3 kontrakty prikazom "buy ask" ( obr. 01) a chcem po dosiahnuti PT dva predat a treti manazovat cez posuvany SL. Ked zadam "sell limit" ako ste pisal - napr. 2 qty ( obr. 02) tak po dosiahnuti PT pri pokracujucom trende pojdem do straty... ( obr. 03).

10089

10090

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...