Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny,

může mi prosím, prosím někdo poradit ???? Mám nově nainstalovaný NinjaTrader. Mám přihlašovací jméno i heslo ze zen-fire a když se chci připojit naběhne mi v levém spodním rohu tabulka Connected která nezezelená ale objeví se tabulka : Login failed: Pleasa chick your account connection parameters and your internet connection. Internet mám v pořádku. Mám pevné připojení a normálně vše funguje. Už nevím kde dělám chybu.
Do včerejška mi šlo všechno perfektně.

Předem děkuji. Marcela

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mmaacceek:

máte asi prošlé demo (pokud už ho nějakou dobu používáte)..tj. musíte si nechat poslat nové přihlašovací údaje ze zen-fire nebo mirus futures..možná to jde i pod stejným mailem, ale jistě to půjde, když zadáte jiný email....pak zadejte nové přihlašovací údaje a mělo by to šlapat opět ok..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte
uz davno som tu nebol, no prisiel som na jednu chybu vo svojom indikatore, ktoru som dnes opravil a tak ak niekto pouzivate moj indkator TMxDayNightHighLow.cs, tak si stiahnite opravenu verziu. Bug bol o to horsi, ze sa vyskytoval len niekedy :)
Pre tych, co nevedia co to je za indikator, tak automaticky vykresluje maximum a minimum predosleho RTH (day) a tiez mimo RTH (night). Je mozne nastavit ci ich ma pocitat spolu alebo zvlast, a otvaracie ci zatvaracie hodiny konkretneho trhu.
Tak dufam ze pomoze :)
www.edisk.sk/stahni/72194/TMxDayNightHighLow.cs_12.59KB.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pěkný den,
netušíte někdo, jak ovlivnit formát výpisu realizovaných obchodů do CSV souboru?
Jde o to, že v současnosti mi to vypisuje nějak takhle:

233,FDAX 09-09,Back101,SampleMACrossOver,Long,1,4814.0,4824.0, 6/30/2009 9:33:05 PM,6/30/2009 9:59:57 PM,Buy,Exit on close,250.00,3450.00,0.00,0.00,250.00,0.00,11,
234,FDAX 09-09,Back101,SampleMACrossOver,Short,1,4812.0,4824.0 ,7/1/2009 8:09:04 AM,7/1/2009 8:40:08 AM,Sell short,Close position,-300.00,3150.00,0.00,350.00,100.00,400.00,15,
235,FDAX

Jsou s tím dva problémy:
1. Místo čárek tam potřebuju středníky, jinak mi to Excel nechce importovat jako CSV. Řešení je jednoduché, nahradím v txt editoru - ale je to práce navíc. Desetinné tečky tomu Excelu naštěstí nevadí ...

2. Excel nerozumí formátu "6/30/2009 9:33:05 PM". tohle je totiž měsíc/den/rok, zatímco on předpokládá den/měséc/rok, aby to požral. Kdyby to alespoň bral jen jako text, jenže on řetězec "7/1/2009 8:09:04 AM" naformátuje tak, jak umí - tedy jako 7.ledna, ačkoli v tomhle případě jde o 1.července. Nehledě na to, že bych preferoval 13:30 namísto 1:30 PM.
Takže vzít to "jen jako text" a nějak si to naparsovat mi také nejde.

Už se mi to kdysi sypalo správně, ale nevím, v čem je problém a jak by to mělo být korektně nastaveno.
Tuším, že by to mohlo souviset s nastavením prostředí ve Windows, ale pak by si to měl přejímat i ten Excel a tudíž by to mělo být kompatibilní - no nicméně není.

Netušíte, jak to tedy nastavit nebo podle čeho se ten NT řídí?
Díky za tipy ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...