Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Code: Záleží na tom co je pro Vás lepší. Pokud máte předem dané vstupy a výstupy, pevný SL a PT, tak není backtest dobře naprogamovaného systému vůbec k zahození.
Tato možnost v metatraderu je, pouze se musíte poradit se zkušenými programátory, kteří programování v MT rozumí a plně ho ovládají. Sám jsem nikdy backtest systému podobným způsobem nedělal, protože neznám systém, který by v grafu rozeznával patterny a posouval SL a Pt tak, jak to dělám já ;)
V MT člověk může testovat i 5 či 10 let dozadu, záleží pouze na tom, jak budete chtít (osobně si nemyslím, že backtest z roku 2000 má nějaký vypovídající účinek).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ignawin: V podstatě všude jsem se dočetl že backtest je základ - tak bych se do něj rád pustil, zatím jsem si zkoušel jen papertrading na papíře a v VTtraderu, takže asi trochu předbíhám.. Těžko říct jestli se můj systém vstupů a výstupů bude dát převést do nějakého programovcího jazyku, navíc je trochu nevýhoda, že programování mně nic neříká.. Jenže když OS nepřevedu do nějakého programovacího jazyku a nepsustím automatický backtest, jak pak slušně backtestovat?? To zapisujete vše do excelu?? Nejseme trochu offtopic, nepůjdeme diskutovat třeba sem - www.financnik.cz/forum/read.php?3,59,page=12

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

presiel som forum a natrafil som na caste staznosti s blokaciou akychsi portov od UPC. Zaujalo ma to hlavne preto, lebo sa stahujem a planoval som v buducnosti vyuzivat prave sluzby UPC, preto by som sa chcel pred tym ako sa upisem diablovi poradit .)
Moj pripad ma vsak urcite odlisnosti oproti diskutujucim. Na pozicny trading pouzivam NT a testoval som na datach od Yahoo, hlavne stocks. Z fora som vydedukoval, ze Zen-fire s ktorym boli najvacsie problemy, denne data neposkytuje, preto ako providera dat pouzijem niekoho ineho. Pomohlo by mi vsak urcite ubezpecenie od niekoho kto nepouziva data od Zen-fire a ma UPC, ze k problemom s datami nikdy nedoslo a nema dovod menit providera netu. Teda inymi slovami: kauza UPC sa tyka jedine kombinacie NJ+Zen-fire...ID trading.

Za odpoved a ochotu velmi pekne dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...