Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data


posum

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 687
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, svoj problem som uz spomenul ale zrejme v umierajucom vlakne tak to skusim znova. Mam Ninjatrader + Zen Fire. Po case som si vsimol, ze vsetky grafy mam rovnake. To znamena, ze ked si otvorim sucasne YM, ES, EMD ci ine trhy vsade sa mi tvoria rovnake grafy. Nevie niekto preco to robi a ako to riesit? Dakujem

T.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zenfire opakovane neakceptuje moje osobni udaje tak jsem zkousel jejich data ziskat pres mirus futures.

postupoval jsem i krok za krokem podle videotutorialu k instalaci dat zenfire, ale stejne se mi zadny graf neotevrel. jedine grafy co mam jsou 2 dny v ninji a posledni cca mesic pred 3.6.2008 v sierre.

chtel bych backtestovat za posledni pul rok.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
rád bych se optal na to jak správně převést ticková data na volume data, řekněme Volume2000. Pokud dobře chápu tak každý uskutečněný obchod zapsaný v tickových datech má také nějaký počet kontraktů (např. při spárovaném obchodu´20080912 132340;721.4;3´ se zvedlo volume o tři), takže pokud budu tato čísla budu načítat až do 2000, mám sadu dat, která mi vytváří jednu svíčku na Volume2000 grafu. Je to tak?

Také mě dost zaráží v tickových datech skoky v cenách, jak si mám třeba vyložit následující příklad tří za sebou jdoucích obchodů? Ještě jsem úplně nepronikl do systému jakým se vlastně obchody párují..
20080912 132341;721.4;1
20080912 132342;722.3;5
20080912 132349;721.8;3

Díky moc za odpovědi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den přeji všem,
sháním minutová data e-miniRussel pro import do excelu (*.CSV). Postačí mi data za poslední 2 měsíce. Můžete mi prosím někdo poradit kde bych tyto data sehnal zdarma? Nebo pokud je máte mohl bych Vás poprosit aby jste mi je poslali? Děkuji všem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...