Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data


posum

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 687
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Vďaka Ignawin,

Vo firme ( konkrétne v nemocnici kde pracujem) nie je možné pripojenie NT on line takže nemôžem v dlhých nočných službách - pokiaľ je kľud - robiť backtest.

Chcel som poprosiť niekoho kto má zálohované data na pevnom disku svojho PC - ako napr. poskytol Radarek

www.edisk.cz/stahnout-soubor/19109/2009_leden.7z_54.15MB.html
www.edisk.cz/stahnout-soubor/51830/ES_09.7z_154.93MB.html

Tie by mi ( a iste nie len mne) pomohli v backteste cez "market replay connection".

Aj tak mi nejde do hlavy to tlačenie grafov: Je možné uložiť časť grafu cez pritnscreen ako povedzme obrázok .jpg a následne ho vytlačiť.... ale.... jednoduchšie to nejde?

Ďakujem


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Kairon4
Data do Sierry můžeš přes Zenfire ,ale musíš je nějak pozměnit ,aby je Sierra rozpoznala ,bez úpravy je Sierra nevezme.
Jinak Sierra na 2 package nabízí historická data zdarma ,údajně se jedná o velmi kvalitní ticková data.
Já tyto data sháním taky: Viz zde: www.financnik.cz/forum/read.php?21,144780,144937#144937
Když mi pomůžeš odhalit včem je chyba ,abych mohl Ticková data stahovat ,pošlu ti co budeš chtít.
PS: Pošlu ti co budeš chtít i když mi nepomůžeš a já to nějak rozběhnu ,poněvadž bych měl k dispozici cokoliv ,půl roku dozadu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kairon4
Tak už mám pro tebe připravena ty data ,ale nevím jak ti je předat ,protože založit rapidshare ,kde by jsi to mohl stáhnout neumím. A kontakt na tebe sehnat neumím ,protože je zde zakázáno vkládat Emaily a cokoliv podobného a v profilu se nezobrazují. Kdyby se ti povedlo nějak zjistit můj mail nebo mi předat tvůj mail ,icq či skype ,tak bych ti to poslal. Nebo můžeš zkusit vysvětlit mi jak založit rapidshare a dát tam k dispozici ty data.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

Zdravím,potřebuji poradit jak mám převést 30ti minutová data z trhu TF v NJ do textového formátu.
Co jsem se dívál tak přes cestu Tools-Hisorical Data-Export-oblast Data series-Bar type-u Bar type jsou možnosti
Day,Minute,Tick ale nikde nevidím další možnosti.Možná nejdu správnou cestou,nevím.Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Pěkný předsváteční den,

chtěl bych někoho z přítomných požádat, zda-li by nemohl někam nahrát ticková data NQ 09-09 a 12-09 pro Ninju. Chystám se dělat nějaké testy na RB grafech a zjistil sem, že IB poskytuje historická data jen minutová, takže tam mám jen místa kdy jsem byl připojený.

Předem mnohokrát děkuju!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...