Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data


posum

Doporučené příspěvky

Zdravím všetkých traderov. Mám zaujímavý problém. Kúpil som si data NQ tickové. ale nedajú sa mi zobraziť. Najskôr bol problém že txt dokument bol príliš veľký. tak som ho rozdelil a potom som naimportoval. Ale: ako náhle som chcel otvoriť graf (zadal som si VOLUME 1500) tak sa mi nič neukázalo. Dal som si zobraziť graf napr: od 10.1.2007 do 10.12.2007 a nič. prosím o radu. Vďaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 687
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Diky moc za tvuj prispevek,
data jsem stahnul, konkretne 20100122 ale bohuzel dostavam nasledujici error pri importu do NT:
2/9/2010 9:28:28 AM|3|4|YM 03-10: Unexpected number of fields in line '1', should be 6 or 3
2/9/2010 9:28:43 AM|3|4|ES 03-10: Unexpected number of fields in line '1', should be 6 or 3
Zkousel jsem YM a ES. Nemas nahodou tool na otevreni tohoto souboru nebo pripadne radu jak s timhle errorem nalozit?
Diky Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

podarilo se mi konvertovat data z TnT formatu do formatu pro NJ!! ;-)

Zkonvertoval jsem Cocoa, Corn, Eurodollar, Soybeans, Sugar11.

Zde je link na stazeni: nahraj.edisk.cz/verifikovat-soubory/1453091

Data vypadaji v grafu OK, akorat u importu eurodollaru to zahlasilo u jednoho dne ze open price je nizsi nez low price. Po zmene open price probehl import v poradku.

Muzete nekdo potvrdit, ze jsou data postnuta uzivatelem m_smith opravdu korektni ?

Diky

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, takze k tem datum co tu postoval uzivatel m_smith.

Po detailni analyze v NT, jsem pri porovnani s CME CBOT na nekolika komoditach zjistil nepravidelne rozdily v cenach. Byly sice male, ale byly, takze tato data nedoporucuji pouzivat!

Osobne se ted poohlizim po placenych datech, nejspise pujdu do disktrading.is99.com/disktrading/.

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hezký den,

prosím, mohu poprosit nějakého zkušeného tradera o pomoc?
Jde o to, že jsem se pokusila si stáhnout Gecko, potom NT a teď jsem se pokusila o registraci na Zen fire. Bohužel po vyplnění základních údajů, jsem dostala hlášku, že jejich záznamy ukazují, že buď můj email, nebo IP adresa, případně Mac adresa jsou registrované a že mi bylo vydáno 30ti denní demo. Ale já tuto stránku otevřela před 5ti minutami poprvé.


Prosím, může mi někdo pomoci?

Moc vám všem děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Moc vám děkuji. Udělala jsem co jste mi napsal, ale bohužel.
Odpověď už dorazila: mám se obrátit na svého brokera, aby mi autorizoval demo ( což samozřejmě brokera nemám, protože začínám ), mám zatím stažené Gecko a Ninja Trader. Nemohou mi prý poskytnout data bez souhlasu makléře.
Prosím, co mám dělat? Poradíte?
Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...