Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - programování (strategie)


Jezinka

Doporučené příspěvky

Alec:

Dobrý den, tak jsem zkusil znovu odninstalovat a odstranit všechny soubory co jsou i v Dokumenty a znovu nainstalovat. Teď mi to už nehlásí tu chybu na pravém obrázku, ale pro změnu mi to nehlásí vůbec nic, ani že kompilace je úspěšně dokončena. V grafu pak následně nemám možnost zvolit danou strategii, takže opět další problém. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenost s tím, když jsem vytvořil automatickou strategii (jednoduchou z videotutoriálu) a na konci jsem dal dokončit, tak mi nevyskočilo okno, že jsem to dokončil úspěšně, ale jenom je slyšet takový signál. Následně v grafu, když ji chci otevřít (strategii), tak mi vyskočí tato hláška a strategie se vůbec nezobrazuje, jako by tam nebyla, nevíte někdo co s tím??? Díky za odpověď...

17111

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, najde se tu někdo, kdo by mi dokázal vytvořit strategii pro NinjaTrader?Jde o vstup na open první svíčky u které se objeví Parabolic Sar pod svíčkou,pevný stop loss: 30ticků,jeden kontrakt a výstup na open první úsečky kdy se Parabolic Sar objeví nad svíčkou.
A k tomu ještě druhou strategii, tu samou ale vstupy a výstupy obráceně.

Vím naprosto přesně jak bude strategie vypadat jelikož jí backtestuji, problém je v tom, že je založená na vstupech na open po daném signálu a je testovaná v rozmezí 12ti hodin za den. Občas vyhodí i jeden jediný signál za den a pro mě by to znamenalo u papertradingu sedět 12hodin a čekat třeba na jediný nebo taky žádný signál. Potřeboval bych tyto příkazy vyplňovat automaticky. Může mi s tímto někdo poradit? Viděl jsem jen stručný videotutoriál a moc se v ninjascriptu nevyznám.Díky a mnoho úspěchů

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ondy:
Já si myslím, že je to spíš upozornění, že jí zapínáš a strategie by ti měla fungovat - ale - z tvého screenu vidím, že jsi strategii sice přidal (z horního okénka do spodního) ale ještě jsi jí nezapl úplně. V pravém okénku pod kolonkou general je políčko Enable - tam musíš dat true (pokud máš fals tak ti strategie nepoběží). Toť si myslím já v čem je problém (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, poradil by mi někdo prosím s takovou pro mnohé určitě jednoduchou věcí?
Nemůžu příjít na to, jak mám ve wizardu nastavit, aby vstupní úsečka měla rozpětí (od low k high) víc jak 2 body (v NQ). Tzn. vstipní úsečka musí mít rozpětí od low k high min. 2 body. Potom ještě jak mám nastavit, aby se mi nezobrazovaly signály po pohybu větším jak např. 20 bodů. od open dne. A poslední prosba: v pohodě nastavím, aby měly 3 za sebou jdoucí úsečky stejné např. low (+/- 0 ticků). Nemůžu ale přijí na to, jak bych tomu mohl dát nějakou toleranci, např. 3 za sebou jdoucí úsečky se stejným low, ale např. +/- 1 tick.

Předem moc děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
rád bych se zeptal, zda by někdo nevěděl, jak naprogramovat automatické zakreslení S/R úrovně v určitý okamžik obchodování, např. v 15:30 při otevření.

Když to vezmu přes strategy builder a zadám ADD RAY, tak mi program sice nabídne vložení na open svíčky v 15:30, ale další "kotva" je taky na ose "y", takže to pak vypadá tak, že čára jde od onoho open dolů, nikoli do prava.
Také jsem trochu zkoušel přebudovat "NT" indikátor CurrantDayOHL, ale také bez úspěchu...

Uvažoval jsem o možnosti zobrazit takovéto úrovně pro pět dní: čtyři dny zpět (s tloušťkou čáry 1) a aktuální den (s tloušťkou 2).

Díky moc za případnou odpověď, nápad, radu...

Emun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych se zeptat, zda někdo z Vás používá NT a AOS v reálněm a profitabilním obchodování. Mně se jeví NT jako v real time obchodování ne úplně stabilní platforma, neustále se objevují chyby s overfillingem apod. Na zahraničních forech jsem dostal rady, že nemám používat managed approach, ale naopak vše přepsat do unmanaged.
Máte stejné zkušenosti?

díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj,
rád bych požádal některého zkušeného kolegu o naprogramování indikátoru, který by po splnění dvou jednoduchých podmínek (volitelně nastavitelných) zakreslil šipku - příslušným směrem S/L na range barech:
- podmínka 1 - cena crossla a uzavřela nad pro long a pod pro short EMA(volitelnou)
- podmínka 2 - hodnota indikátoru Momentum(volitelné) překračuje hodnotu(volitelné) + pro long a - pro short

Výsledný indikátor nazvat např.CEM a připojit, abych jej po nahrání pouze zkomliloval.
Děkuji předem za výsledek (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

×
×
  • Vytvořit...