Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - programování (strategie)


Jezinka

Doporučené příspěvky

Dobrý den... mohl by mi někdo prosím pomoct jak správně nadefinovat např. patern "V" zatím mám zkušenosti s protínáním CCI detekování trendu a automatického vstoupení do obchodu, ale co zvolit když chci v NT definovat nejakou formaci, kterou graf vytvoří... předpokládám, že tohle už je asi složitější... Nějak si to nedovedu představit, jak nadefinovat třeba Věčko v běžné oblasti, nebo double top formaci. Je už k tomu potřeba umět hodně programovat, nebo se dá například část kódu od někud stáhnout...
PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
stále se potýkám s velkým rozdílem ve výsledcích aut. strategie např. YM na min. grafech, nebo Rencu 2 mezi histirickými daty a reálnými . V reálu mi strategie vstupuje a vystupuje úplně jinak. V historickém testu mi strategie vydělá např. za den 200 $ a v reálu je v mínusu . Poradíte mi , kde dělám chybu ? Je to v základním nastavení ? Jak se přiblížit v historii co nejvíce reálným datům. Díky předem za radu či nějakou zkušenost . TS

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat ohledně aos.
Pokud je strategie spuštěná na sim účtu ( i přednastavená z NT7,např. SampleAtm),zobrazí se v záložce strategies,kde ve sloupci unrealized lze sledovat aktuální stav otevřené pozice.
Ovšem jako měna je zde zobrazeno Kč.
Jde tohle někde přehodit na dolar,tak aby to odpovídalo skutečnosti u trhu NQ?
Děkuji za odpověd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam takyto problem: Obcas sa mi stane, ze ked posuniem SL alebo PT, oba prikazy mi "zmiznu" z platformy a ostane len prebiehajuci obchod. Prikazy zadavam priamo v grafe bez potvrdenia ( Confirm order placement). Opakovane som skusal v sime manipulovat so SL aj PT ale ako na potvoru ked to chcem naschval, tak vsetko funguje ako ma. Mate s tym niekto podobnu skusenost?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomas.stepan:
Problém bude nejspíš v tom, že pokud máš spuštěnou strategii na reálných datech, tak je vyhodnocován trh na úrovni každého ticku.
Pokud spustíš strategii na historických datech, tak všechno vyhodnocování probíhá po jednotlivých svíčkách na základě hodnot High/Low svíčky bez ohledu na průběh vykreslování.
Vašek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

jirkan99 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den všem,
> tradingu (spíš jeho studiu) se věnuji velice
> krátce. Velice záhy jsem se vrhnul na backtesty.
> Musím říct, že to přepisování hodnot do Excelu mě
> k smrti nebavilo (nerad dělám něco zbytečně).
> Protože pracuji v banži, požádal jsem svého
> dvorního programátora (můj syn) o realizaci sběru
> dat myší. Na obrázku vidíte první verzi.
>
> Zbývá dodělat pouze vzhodnocování SL/PT. Není to
> problém technický (naprogramovat), spíš se zatím
> neumím rozhodnout jak by to mělo správně
> fungovat.
>
>


to jirkan99

ahoj, práve včera som sa dočítal k tvojomu príspevku, zo dňa 10.2.2011 a plne s Tebou súhlasím s tým mrhaním času pri prepisovaní dát do excelu. Riešim práve podobný problém ako to zjednodušiť no a tvoj nápad s tým zberom pomocou myšky je super. Máš to urobené cez NT, alebo pomocou nejakého programíku ? Bolo by super ak by si to sem hodil, alebo dal link kde to stiahnuť.

Ďakujem, Karol.

PS: V tradingu je čas tá najdrahšia komodita.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, bol by niekto ochotny mi pomoct v podobe upravy indikatora Average true range (ATR)? Pre niekoho kto vie programovat by sa jednalo len o malickost, no mne by dost pomohla. Potreboval by som v indikatore ATR vytvorit moznost ze ked atr aktivita stupne tak sa tato cast vyznaci nejakou farbou (najlepsie aby som si tu farbu mohol sam vybrat) a mohol by aj cinknut nejaky zvuk pri tom (ale nemusi byt zvuk) Prikladam v prilohe ako by to napriklad malo vyzerat

18857

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...