Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

majkll:

díky za upozornění, ale dneska jsem oběhl asi 5 různých počítačů z různých koutů města, abych vyloučil stejnou IP adresu, u každého taky jiný e-mail a jméno, ale bez úspěchů. Ještě zkusim tedy knihovnu. Je ještě někdo, komu to nešlo i na jiných Pc a vyřešil to??
díky Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Klepíno:

hm..právě jsem se díval na stránky mirus futures i zen-fire a obě stále nabízejí FREE DEMO..takže se mi nezdá pravděpodobné, že by službu zrušili a nechali registrační formuláře na webu..tj. sázel bych na nějaký lokální problém..nedokončenou registraci nebo něco podobného..

samplerp:

ok..jen mi přijde zbytečné něco špekulovat (a u většiny poskytovatelů i platit), když tahle kombinace NT+ZF funguje velmi dobře a je zdarma..ale nikdy není od věci mít v povědomí náhradní řešení, to zas né že né..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

S tím FREE DEMO to není tak jednoduché. Zen-Fire nabízí demo na 30 dnů, po cca 40-45 dnech data odpojí. Skutečně pak kontroluje jak emailovou adresu, tak i IP adresu a novou "pseudo" registraci nedovolí. Jediný způsob, na který jsem přišel, je vyžádat si demo přístup z jiného počítače s rozdílnou IP adresou a na novou emailovou adresu. Pak už se lze ze svého původního počítače přihlásit a dalších měsíc data využívat.
Ještě bych nabídl jednu malou vychytávku. Google mail ignoruje ve jménu emailové adresy tečky. Adresa ne.existuje@gmail.com a neexistu.je@gmail.com je pro Google stejná, ale pro ZenFire rozdílná a dá se tak v klidu vytvořit nová emailová adresa pro výše zmiňovanou registraci bez toho, abyste zakládali nový účet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Majkll:

Já teď přišel z městské knihovny, měl jsem opět nový mail, všechno a pořád to hlásí stejnou hlášku: "Duplicate demo request received". Asi jsou Pardubice zakletý, že to tady nikde nejde, nebo už nevim, před tím mi po celý rok normálně chodilo, potřebuji zkoušet paper, už opravdu nevím:(
Díky Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj lidi,
chtěl bych poprosit o radu. Koupil jsem si historický data od roku 2004. Je to v jednom kontinuálním souboru. Data jsem v pohodě naimportoval.. Jenže mi nejdou pořádně otevřít. Otevřou se mi pouze od prvního dne, kam sahá jejich historie - 4.12.2004, pak pokračují do 30.9.2005, přestože zadávám, že je chci naloadovat dál..
Když zkusím otevřít data od 5.1.2008 do 31.8.2008 nebo něco takového, tak se to chvíli natahuje a pak to vyhodí prázdné okno grafu bez svíček..V minutovém formátu to žádný problém nedělá.
Nevíte někdo, kde je chyba?
(naimportoval jsem to jako TF ##-## a pod tímto kontraktem to otevírám. U minutového se mi klidně natáhne historie za celých 5 let..)
Díky za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chtěl bych si jen ujasnit tyto pojmy

#
Pro backtest a papertrade je zdarma včetně ATM strategií
#
Existuje i free verze pro live obchodování, která ovšem neumožňuje použití ATM strategií (poskytují ji svým klientům někteří brokeři)

- když chci backtestovat, tak to mam uplně zdarma i na dobu delší než 30 dnů. nebo je tady zdarma myšleno na vyzkoušení ?

Pokud to tady bylo nesčetněktár řešeno, tak prosím přispěvek nekomentujte, děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...