Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

shapel:

můžeš mi prosimtě poradit proč mi nejde v NT v DOMU zadat stop příkaz? Když si chytim ctrl a zmačknu prostřední tlačítko myši (rolovací kolečko), tak mi to prostě nefunguje. Nezadá mi to stop příkaz ale vyskakuje mi tam ikonka rolovacího kolečka a když zmáčknu HOLD, tak vstupuji za market. Mám i potvrzeno v tabulce "middle.. mouse.." na true, takže mohu potvrzovat bez ctrl, ale když zmáčknu kolečko, vždy se to kolečko zobrazí místo aby mi to nastavilo STOP PŘÍKAZ.
Díky za radu hepe04

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prosím o radu nebo zkušenost, která mi pomůže pochopit, proč mi vypadává vykreslování indikátoru CCI - viz screen. Program Ninja, indikátor BTH_CLFinWinCCI. Když si ale vyvolám menu Indikátory a dám jen OK ( tedy refreshnu obraszovku ) tak se grafy dokreslí. Ve výkonu PC a kartě to není, dělalo to i na druhém PC a oba jsou výkonově velmi dobré. Díky - jedu Live a tyhle výpadky jsou velmi nepříjemné IVKE

11968

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ivke:

nevkládejte prosím příspěvek rovnou do více vláken..počkejte nejprve, jestli vám v tom prvním někdo neodpoví..

váš problém neznám, takže k němu konkrétně neporadím..ale zkuste i napsat přímo na ninja trader support fórum, pokud tu nedostanete odpověď..jinakmožnost, že je to problém s indikátorem ověříte tak, že vytvoříte "CCI finwin šablonu" ručně..pokud chcete obě CCI v jednom panelu, tak si jen navolíte dvě CCI z nabídky indikátorů do stejného regionu (plus si tam můžete zvýraznit všechny ty linky, které máte na vašem screenu)..pokud to poběží ok, je něco špatně s indikátorem..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím:

mám opět problém, chci si do grafu podle videotut. nastavit strategii a v kroku "New strategy - user defined inputs",
mám zadáno v name CCI short.......default 14
CCI long........default 50
a když postoupím na next vyskočí mi error s tímto oznámením:

Invalid input parameter name.Valid names consist of a letter succeeded by letters or digits. First character must be upper case.

Překladač mi píše toto: Neplatný vstupní parametr name.Valid jména skládá z dopisu uspěl písmen nebo číslic. První znak musí být velká písmena.
Zkoušel jsem i různé kontraktní měsíce, ale ani tak mně to nepustí.
Díky za radu hepe04

Link to comment
Sdílet pomocí služby


jo děkuji
takže bez Mirus Futures si data od zenfire neobjednám. A pro obchodování futures si tedy mám nechat data od IB nebo by byla lepší od jiného poskytovatele? Na kurzech finančníku se doporučovalo broker IB, pltforma ninjatrader a data od zen-fire. Tak jsem to asi špatně postřehl pokud to tak nejde.
Díky
K U B A S
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

používám Ninju s daty od Zen-Fire. Vyzkoušel jsem několik jiných PC pro obnovení registrace, ale bez úspěchu. Zdá se, že Zen-Fire kontroluje IP celé sítě, ne konkrétního PC. Potřebuji live data pro paper trading. Můžete se někdo podělit o zkušenost s jiným poskytovatelem (i placeným) dat pro Ninju?

Díky
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...