Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny tradery,
vsimnul jsem si zajimave veci pri zivem obchodovani s Ninja traderem pripojenym k Zen-Fire. Protoze obchodujeme spolecne s kamaradem, nase seance probihaji jednou u mně a jindy zase na jeho pocitaci. Pokud obchodujeme u nej, vzdycky si po seanci stahnu na flashku graf i zaznam tabulky nasich obchodu. Pri porovnavani grafu z jeho pocitace s grafem na mem pocitaci jsem si vsimnul, ze obcas svicky vykreslene na obou grafech nedosahuji stejnych hodnot. Treba svicka na mem grafu ma rozdilnou oteviraci a zaviraci hodnotu nebo se lisi max. a min. dosazenych hodnot ve stejne minute na stejnem grafu, oba pouzivame 1min. grafy. Setkal se nekdo z vas s necim podobnym?

Diky za odpoved.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ano, z vlastní zkušenosti to mohu potvrdit, synchronizace mi pomohla od nepatrně lišicích se grafů od kamaráda, a to na demu, na live to bohužel ověřeno nemám, tak pak můžete napsat zda to pomohlo či nikoli.

Win XP automaticky synchronizuje čas jednou za týden. Pokud chcete synchronizovat častěji nebo naopak méně často, stačí provést malou úpravu v systémovém registru Windows. Klikněte na Start -> Spustit a zadejte příkaz regedit. V otevřeném okně vyhledejte klíč
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\W32Time\TimeProviders\NtpClient.
Na pravé straně naleznete položku SpecialPollInterval. Poklikejte na ni, změňte číselnou soustavu na desítkovou a hodnotu vlevo změňte podle potřeb. Aktualizace každou hodinu zastupuje hodnota 3600, aktualizace denně pak 86400 apod...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To patas: Zdravím, o tom omezení na IP jsem nevěděl. Je to stejně tak jako mail na tři měsíce ? Ještě když už píšu do tohoto vlákna bych chtěl požádat kohokoliv o radu ohledně dvou věcí... ta první je funkce Market Replay a druhá jsou reporty. U Market Replay nemám vůbec problém s přehráváním vlastně nahraných dat. Problém mám jenom když si stáhnu data od jiných uživatelů. Asi mi uniká nějaká hloupost. Když si například otevřu graf trhu TF z 5.ledna tohoto roku, tak se mi zobrazí jen prázdný graf. Myslím, že chyba bude ve zvolení kontraktního měsíce. Pokud chci přehrát tento den, pak musím při otevírání grafu zvolit příslušný kontrakní měsíc, nebo by se mi mněl graf otevřít automaticky? (přikládám screen) Další stejně stupidní dotaz mám ohledně reportu. Pokud v při přehrávání v Replayi zadávám obchodní příkazy, tak by se mi automaticky mněli reportovat v Account perforamance. Nicméně po tom co doobchoduji, zavřu grafy a odpojím se od daného dne, tak se mi po vygenerování uplně celý account performance vynuluje. Nenapadá někoho čím by to mohlo být? Dopředu děkuji a přeju hezký zbytek večera. Jonas M.

11484

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

data do NT získávám od Zen-Fire (demo), ale nedaří se mi načíst celou historii trhu, at už jde od TF nebo třeba ES. I když zadám v Range settings například půl roku zpět, objeví se jen poslední cca 3 měsíce trhu.. Setkal se s tím někdo? Můžete mi prosím Vás poradit? S podporou od NT jsem zkontroloval nastavení, které je v pořádku, ale problém stále trvá.

Děkuji moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj jsem zde nový rád bych Vás požádal o radu.
NT mám nainstalovaný na dvou PC, ale jen na jednom z nich má k dispozici nastavení ATM strategií.
Přesněji řečeno [bold]Tools>New NinjaScript [/bold]a nebo [bold]Tools>Edit NinjaScript[/bold]. Tyto dvě záložky NinjaCsript v jedné instalaci prostě nevidím.
Máte prosím někdo zkušenost s tím, kde mám xo špatně nastavené? Už jsem zkusil i NT přeinstalovat, ale to mi nepomohlo.
Předem dík Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...