Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jiry:

zalezi jestli to Ninja Trader spojuje z dat co uz mas stahle na disku nebo jestli ty data pri "merge" znovu nacita ze serveru... kdyztak zkus nejdriv dat "reload" tech kontraktnich mesicu co chces spojit a pak az se je pokusit dat dohromady

me se podarilo spojit si data na YM a FGBL zhruba od prosince 2007 do soucasnosti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim, zaplatila jsem 995 dolarů za licenci NT, ale žádný licenční klíč mi nepřišel, jen tam byl další odkaz týkající se posílání dat, chci se zeptat pokud nevyplním a nezavážu se kupovat data od NT nepošlou mi ani číslo k licenci? mám i další otázky jen si nejsem jistá jestli jsem na správném vlákně kde to řešit, prosím napište někdo kdo si licenci kupoval v poslední době a mohl by mi poradit co dál, a nebo mě nasměrujte na správné vlákno moc děkuji za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery,
rád bych se zeptal jakým způsobem se obchoduje trh TF v NT. Pužívám u něho RB8 nebo RB15. Záhadou mi ale je, že pokud vstoupím do obchodu ať na stranu long či short tak se automaticky ocitnu v profitu např 60, 100, 110 USD, což je blbost. Vstupuju vždy s jedním kontraktem. Po tomto podivném vstupu jako by se trh zasekne a nic se neděje třeba hodinu. Pak vystoupím a na účtě jsem ve ztrátě třeba 100 USD.
Máte někdo tuto zkušenost? S jiným trhem tento problém nemám. Vše zatím jen papertrading.

Dík Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Trh TF se obchoduje zcela standardně jako ostatní trhy. Máš tam opravdu aktuální kontraktní měsíc? Teď je ještě pořád 12-09.
Uvedené chování jsem nikdy nepozoroval a to jedu live přes rok a půl a předtím půl roku na demu. Normální spíš je, když jsi okamžitě po vstupu v mínusu, protože se uplatní spread mezi bid a ask ... ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
Chtěl bych NinjaTrader připojit na data ze Zen-fire. Provedl jsem registraci podle videotutoriálu, ale při pokusu napojit NT
na data mně vyskočí tabulka: Login failed: Please check your account connection parameters and your internet connection. Zkusil jsem už snad všechno. Nemůžu přijít na to, kde dělám chybu. Neměli jste někdo podobný problém?
Děkuji. Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...