Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dnes jsem zkousel vygenerovat nove prihlasovaci udajena zen-fire ze stejneho PC i se stejnym e-mailem a prihlasovaci udaje mi prisly. Po zadani novych udaju do NJ pripojeni na zen-fire v pohode. Expirace puvodnich ma byt tento weekend (17.1.), takze bud to zase bezi bez omezeni jedne registrace z jedne e-mail adresy nebo se po weekendu uz nepripojim:) v pondeli dam vedet

Link to comment
Sdílet pomocí služby

potvrzuji svuj predchozi prispevek - minuly tyden jsem generoval nove prihlasovaci udaje ze stejneho pc a ze stejneho e-mailu jako drive. Expirace starych udaju mela byt 17.1. Obdrzel jsem standardni e-mail od zen-fire s novym jmenem/heslem a vse funguje. Neni tedy nutne (alespon v mem pripade nebylo) zakladat novy e-mail a zkouset okolni pocitace - mozna to bylo nejake "docasne reseni":)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Podobný problém byl v pátek odpoledne i dnes ráno u DAXu, data ZenFire, broker Mirus Futures, chybějící historie (v pátek od 16:03, po 16"40 se to zase rozjelo i včetně těch dat od 16:03. , dneska je poslední v podstatě páteční close), zobrazují se jen grafy, jak je pochytá Ninja od spuštění, po reloadu opět všechno zmizí. Problém vypadá být i u řady dalších lidí, jsem zvědav, jak rychle z MF odpoví.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám dotaz. Dá se v NT dělat backtest jinak než naprogramovanými strategiemi? Jde mi o to, že bych si nahrál data a spustil je tak, že bych mohl manuálně zadával vstupní a výstupní příkazy a posouval čas? Nikde jsem tuto možnost nenašel, takže se domnívám že to nejde, ale za zeptání, člověk nic nedá. Předem díky za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,

měl jsem stejný problém s opětovnou registraci u Zenfire, nakonec se to ale povedlo..no vznikl nový problém..když si chci otevřít třeba graf YM 03-10, co by měl být aktuální kontraktní měsíc, graf mi sice otevře, ale jakoby začínal pouze od doby jeho otevření..když se pak vypnu a za hodinu zapnu, graf skončí tam, kde jsem se odpojil a pokračuje tam, kde jsem se znovu připojil..snad jsem to zrozumitelně napsal..vypadá to dost divně, začína třeba v 16:30, pak jde 16:33 a další úsečka je 20:45..zkoušel jsem i "Repair DB", nic se nezměnilo..umíte mi někdo poradit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lukas.m:

1)zkontrolujte si v tabulce výběru trhu a timeframe kolik dní máte nastaveno, aby se vám zpětně načítalo do grafu..
2)mezery v grafu jdou opravit kliknutím do grafu pravým tlačítkem a "Reload Historical Data"..pokud je políčko zašedlé, pomůže např. restart NT..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Omlouvám se za spam (jestli to tedy prošlo), jestli ne, tak teď přikladám obrázek, jak to vypadá..děkuji každopádně za odpověď, ale nepomohlo..na obrázku mám nastavených 5 dnů zpátky, graf trhu YM 03-10, last day 26.1.2010 (dnes), 3-minutový graf..prostě vše je tak, jak jsem to dělal doposud u jiných, tehdy aktuálních kontraktních měsíců..koukněte, jak jde na grafu čas..16:48....17:06....21:39 ..je vidět pouze tu část grafu, když jsem byl online..zkousil jsem restart NJ (pod slůvkem restart rozumím vypnout a zapnout), možnost Reload historical data je šedě.. Lukáš

12271

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lukas.m:

možnost Reload hist. data se musí odšednout..pokud nepomůže první restart, zkuste zavřít workspace, odpojit se od datafeedu, vypnout NT, zapnout NT, připojit se k datafeedu, otevřít workspace, kliknout pravým a podívat se, jestli je možnost Reload aktivní....pokud ani tohle nezabere, zkuste načíst nový graf - smazat starou workspace a založit novou s novým grafem..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Michal:

Taky děkuji za odpověď, vyzkoušel jsem, vymazal všechny workspace, co jsem měl, vypnul / zapnul NT a pořád žádná změna..pořád ten samý graf a Reload šedý..nemám rovnou NT přeinstalovat? Již mně to štve, chtěl jsem začít papertrading a místo toho dva dny řeším něco, co netuším jak a proč vzniklo..

Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám stejný problém jako Lukáš. Včera mi vypršelo demo Zen-Fire, poslal jsem novou žádost (musel jsem jít přes anonymizer, protože teď kontrolují i IP adresu). S novým jménem a heslem mi včera spojení s Ninjou běželo ok. Dneska jsem to zapnul a jdou jen aktuální data a "Reload Historical Data" je šedivý. Nevím jestli je to jen momentální výpadek, nebo záměr. Třeba se ZF přestalo líbit opakované obnovování demo účtu.
Pepa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...