Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím. Po včerejším vypnutí Ninji a uložení všech "workspace" se mi stalo, že zobrazená (aktivní) "worskspace" nebyla uložena a já musím všechny okna s ruznými timeframy pootvírat znova a všechny indikátory a ruzné S/R úrovně znovu zakreslit do každého timeframu. Tato situace se mi již stala jednou, nevíte někdo, jestli jde toto vyřešit, nebo nějak zpět nahrát uloženou "worskpace"?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

1) může mi někdo kdo má již NT a live data od IB říci, jestli se při napojení má zobrazit graf až od momentu napojení, nebo je možno aby se zobrazil graf z celého dne nebo i ze dnů před tím, jako to je např. u napojení na data Zen-Fire ? mě se zobrazí graf jen od momentu připojení, ale mám zatím ještě Free verzi NJ - není to náhodou tím ?

2) Čekám na potvrzení druhého Sim účtu pro paper trading od IB. Jak a kde ho nastavím - otevřu TWS se zalogováním sim účtem, ale musím ještě nastavit tento na NT ?

Díky

IVKE

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

nevěděl by někdo jak nepojit Ninja tarder na exel ? přez API to asi nepůjde - nikde jsem tuto volbu nenašel no a jediné co jsem kde vyštrachal bylo, že se snad možná dá napojit přes DLL a nebo com rozharní a to je na mě moc složitý :-( tak jen jestli někde neexistuje nějaký "frontend" "udělátko" na propojení....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

stala se mi dnes taková věc...zadal jsem omylem sell místo buy a nevšiml jsem si toho...ostatní ordery jako SL a PT jsem zadal jako bych byl v longu....byl jsem tedy omylem v shortu šel jsem pryč od PC...trh šel nejdříve dolů,protl můj příkaz,který byl půvpdně jako SL a exkuoval mě...v tuto chvíli jsem měl tedy 2x short...po-té ceny začaly stoupat nahoru...ve chvíli když jsem přistoupil k PC jsem byl docela zmatený,zrušil jsem tedy zbylý původní PT příkaz a zjišťuji,že mám exekuované 2 short kontrakty na jedné ceně...problém je ten,že tyto kontrakty mám exkuované na ceně,kterou jsem vůbec nezadával,stejně tak jako Ninja je nezobrazuje ve svém přehledu...viz.screen..

Jestli je tady někdo šikovný,kdo by dokázal vysvětlit co se mi to přihodilo,byl bych nesmírně vděčen

Předem děkuji za pomoc

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mirek F.

už mi to zapaluje..ninja v podstatě sjednotí ordery,tak,že výsledek bude stejný jako v případě kdyby zůstaly jako původní..no ,mě to dneska zaskočilo ,protože jsem o tom zatím neslyšel a navíc ten chybný příkaz,byl jsem úplně zmatený...nemluvím o tom profitu co mi utekl..:(

Dík za reakci
Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bohužel si s programováním moc nerozumím. Potřeboval bych naprogramovat tento indikátor: zobrazit denní tunel EMA 24 a EMA 28 a hlavně k oběma EMA zobrazit fibo úrovně (34,55,89,144,233,377, 610 a 987) a navíc potřebuji zvolit různé barvy (např. úroveň 233 červeně, úroveň 610 zeleně a ostatní úrovně oranžově). Je někde ke stažení?

Někde jsem viděl odečet hodnot mezi dvěma horizontálními linkami (v určitém místě udělám horizontální linku a v jiněm místě druhou a v okýnku u linky se mi objeví rozdíl v ticks)- je někde ke stažení?

Díky za pomoc :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...