Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zasek sem se na dalsim problemu :) podle tutorialu "zprovozneni zivych a historickych dat v programu krok za krom" jsem nastavil vse spravne, ale pak podle kontroly dat se mi v zalozce orders zobrazujou (pohybujou) jen data z "last" sloupecku "Bid" a "Ask" je n/a. Stejne tak potom graf stoji na miste cca 12 hod zpatky. Predem diky za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Som novacik a dnes som nainstaloval NT na moj PC podla videotutorialu.dosiel som az na koniec a ked sa uz prihlasujem k zenfire ,tak miesto zeleneho pola v lavom rohu mi naskoci tento oznam. Please check your account connection parameters and your internet connection.(LoginFailed)
Neviem kde robim chybu.Prosim o radu!
Dik
(td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím začal jsem se teď učit v Ninja Traderovi obchodovat na simulovaném účtu...když jsem šel do Short pozice napsalo mě to tohle:

Buy stop or buy stop limit orders can't be placed below the market. Affected Order: Buy 1 StopLimit @ 679,5 x 684,5

a dalo mě to hned ztrátu -380dollarů

nevíte co to znamená?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím vás,

můžete někdo poradit/zodpovědět následující 2 dotazy:

Lze v NT zadat příkaz tak, aby byl exekuován za open následující svíčky?

Jakým způsobem, pokud ano, lze uložit nastavení grafů včetně všech rastrů, indikátorů,...atd, prostě kompet,
tak abych následující den otvíral NT již přednastavený dle mým představ?

Moc díky Charlly

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím .. mám takový problém

Zapnu normálně Ninja Trader....connect na Zen-Fire následně si otevřu graf např kukuřice ... intervaly 1min. - 60min mě to normálně ukazuje..ale jakmile zapnu např Dily nebo Weekly tak to mám prázdné ... nevíte někdo co s tím je?

Děkuju předem za jakoukoliv radu

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...