Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rikimaru Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím .. mám takový problém
>
> Zapnu normálně Ninja Trader....connect na Zen-Fire
> následně si otevřu graf např kukuřice ...
> intervaly 1min. - 60min mě to normálně
> ukazuje..ale jakmile zapnu např Dily nebo Weekly
> tak to mám prázdné ... nevíte někdo co s tím je?
>
> Děkuju předem za jakoukoliv radu
>
> Michal

to bude tim, ze Zen Fire denni a vyssi TF nenabizi. Musi se to obchazet tim, ze pouzijes pro denni graf TF 1440 minut apod. Ale pokud chces denni a vyssi TF, tak je lepsi najit si jiny zdroj dat.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Pavel K.: Měl bych na tebe jeden dotaz. V "Gladiátorově" vlákně o evropských trzích máš pár screenu s indikátorem, který ti vlevo na grafu ukazuje vertikální rozložení volume. Je to asi ten indikátor Volume Profile. Je tam nějaká finta v nastavení? Mně se totiž nedaří ho zprovoznit. Když ho vyberu, tak se mi v grafu nezobrazuje...

Předem díky za odpověď

te_o

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax Napsal:
-------------------------------------------------------
> Rikimaru Napsal:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Zdravím .. mám takový problém
> >
> > Zapnu normálně Ninja Trader....connect na
> Zen-Fire
> > následně si otevřu graf např kukuřice ...
> > intervaly 1min. - 60min mě to normálně
> > ukazuje..ale jakmile zapnu např Dily nebo
> Weekly
> > tak to mám prázdné ... nevíte někdo co s tím
> je?
> >
> > Děkuju předem za jakoukoliv radu
> >
> > Michal
>
> to bude tim, ze Zen Fire denni a vyssi TF
> nenabizi. Musi se to obchazet tim, ze pouzijes pro
> denni graf TF 1440 minut apod. Ale pokud chces
> denni a vyssi TF, tak je lepsi najit si jiny zdroj
> dat.
>
> Lada
>
>

Já právě jiné zdroje dat zdarma neznám ... krom Zen-Fire...jestli existuje ještě něco jiné, byl bych rád

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,mám takový hloupý problém,když jsem zadával v instrument manageru do instrument listu požadované komodity pro práci,tak jsem omylem kliknul na delete(že ji tam jako nechci do toho seznamu) ale tím jsem tu položku vymazal
z hlavního seznamu.Jedná se o e-mini NQ.Program mám teprve chvilku,tak se ho učím ovládat. Může mi někdo s tím někdo pomoct jak to tam dostat zpátky? Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, pouzivam ninjatrader plus zen-fire (demo ucet). Chci si pro YM 03-10 zobrazit range bary (4) od 17.12.2009 do 17.3.2010 ale kdyz toto zadam tak se range bary nezobrazi, nebo se zobrazi jen pro 3 dny pred 17.3.2010. Ma nekdo podbny problem? Prestal zen-fire poskytovat data pro range bary?

13892

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Charlly:

ad 1. zkus si do grafu přidat indikátor RangeNextOpen (pokud si do vyhledávače zde ve vláknech zadáš toto heslo, tak se ti najde přímo indikátor i s popisem, jak ho do NT importovat). Tento indikátor ti počítá, kde se otevře další svíčka. Takže si dopředu můžeš na open další svíčky připravit příkaz a pak ho případně posouvat podle toho, jak se aktuální svíčka vykresluje - hodně užitečné.

ad 2. tady se mi osvědčil následující postup: v grafu, kde máš nastaveny všechny indikátory a zobrazení jak si ho přeješ, si na myši zmáčkni pravé tlačítko a klikni na Templates Save As nebo Save as Default (pokud používáš stejné zobrazení a indikátory pro všechny otevřené grafy). Pak při uzavírání Ninja dej při dotazu - Save workspace - Yes to all. Tím si zajistíš, že při dalším otevření Ninja se ti otevřou všechny grafy co jsi měl naposledy otevřené. A tím Save Templates zajistíš, aby se ti otevřeli v nastavení co si si uložil.

Snad je to odpověď na tvé otázky.

Dege

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Ducius,

zkoušela jsem co jsi psal a mě to načte správně. Možná je to tím, že nemáš data "nahraná" v offline verzi. Takže se nejprve připoj ke zdroji dat File => Connect => a tvůj zdroj (zen-fire či jak jsi si to nazval). Až se ti vlevo dole objeví zelené okno Connecting - Zen-Fire, tak si stejný graf zkus otevřít znovu. Bude to asi chvíli trvat, protože se musí data nahrát. Ale mělo by to fungovat a zobrazit se ti požadované RangeBar ve velikosti jakou chceš.

Dege

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim
posledních několik dní jsem s budoucím brokerem (AMP) řešil problem připojení NT a Zen Fire. Dřív jsem využíval demo, které ale vypršelo a tak jsem se rozhodl udělat si demo u AMP. Jenžei tehdy, když jsou všechny parametry správně nastaveny, tak se u NT objeví (Neodpovídá) a nelze se absolutně připojit. Jiná data (např FX) jdou bezproblémově. Nevíte někdo v čem bymohl být problem ?? Zkoušeli jsme platformu vymazat a splou s ni jsme vymazali taky všechna data, která měla co společného s NT. Broker se připojil přes vzdálenou plochu na můj PC a zjistil, že NT bere stále starý licenční klíč. Nevíte někdo, jestli se dají data vymazat z registrů popř. odněkud jinud, tak aby počítač neměl ani jednu vzpomínku na NT ?? Díky za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobry den!
Mam docela neprijemny problem. Jelikoz data od zenfire nemohu ziskat (z udajneho duvodu vyprseni dema pro moji ip adresu, coz je blbost jelikoz jsem se registroval poprve v zivote), takjsem zkusil pouzit connection na you tube(nebo google) a pri otvirani grafu se mi nic nezobrazi. zkousel jsem ruzne timeframe hlavne daily, monthly, protoze tyto servery zrejme neposkytuji nizsi timeframe. dokonce verze NJ 7 mi nic nezobrazila, proto jsem zkusil znovu verzi 6.5. nevim co dal, ani jeden pitomej graf alespon pro radost ze jsem se nekam hnul nemohu otevrit!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Duciuc, zrovna řeším stejný problém. Nemohu načíst RB, Volume, ani vteřinový timeframe. Graf zůstane prázdný. Pokud přepnu na minutové tf, tak se graf v pohodě načte.
Kontraktní měsíce mám nastaveny taky ok. Tak před půl rokem jsem prováděl backtest za rok 2009 na volume grafu a vše šlapalo.
Když ale zkusím natáhnout grafy na NT7, tak se mi bez problémů načtou, na NT 6,5 ale ne. Ninju jsem dnes několikrát přeinstalovával, ale stále bez úspěchu. Už jsem nad tím strávil celý den... Nechce se mi dělat backtest na NT7 kde nelze použít BacktestHelper, ale asi mi nic jiného nezbude.

...zdravím Dege, tobě to tedy jde na NT 6,5?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Může mi někdo poradit jestli v demo verzi můžu vytvořit workspace nebo jenom template? Template vím,ale když se snažím vytvořit workspace podle "help" v NT tak se mi to nechce zobrazit.Nedělám něco špatně nebo to prostě v demu nejde? Jak vlastně správně vytvořím několik grafů na monitoru?Jenom vícekrát rozklikáním požadovaných grafů a následným upravením nebo na to je nějaká záložka,podokno nebo něco takovýho? Díky za objasnění.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...