Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

to v7n:

Pro papertrading, backtest, market-replay nebo real-time data od Zen-Fire si nepotřebujete kupovat nebo pronajímat NT nebo si otevírat účet u brokera. Zen-Fire demo zdarma ať už přímo od Zen-Fire nebo od AMP nebo Mirusu [ital]zahrnuje[/ital] real-time data. Zen-Fire demo od AMP lze bez problémů obnovovat (viz. www.financnik.cz/forum/read.php?3,101625,165198#msg-165198). Pro papírové obchodování s NT stačí licence zdarma pro simulované obchodování, kterou dostanete při stažení NT nebo při zaregistrování Zen-Fire dema třeba u AMP.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

new license key live

tak jsem přez support MF našel registraci na live key NT pro free verzi.Stačilo se zaregistrovat a za chvilku jsem obdržel nový klíč.Při registraci jsem vyplnil vše bez diakritiky a i když nebyl výběr pro CZ rep.tak vše proběhlo OK.link je tu....www.ninjatrader.com/LP/Direct-Edition-Registration-Static.php

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Může mi prosím někdo odpovědět na těchto 5 otázek,jde mi o to,abych si to rychle ujasnil a posunul se dál. Teprve začínám ,učím se a chtěl bych používat tuto kombinaci: broker-IB a s ním propojený software NT pro ID obchodování. Když nebudu zadávat obchodní příkazy z NT ,ale platformy IB (nebo Brackettrader) a tahat živá data z IB,budu muset platit NT (60$/měs.)? Jestli ne,bude NT o něco zásadního osekaný nebo to bude stejné jako při live verzi? Nebudou ty data zpožděná?Ještě bych se chtěl zeptat jestli NT umožňuje zobrazení více grafů najednou? A poslední otázka,líbí se mi obchodování PA a svíčkové patterny,hodně mě to oslovilo,to znamená,že nebudu moc potřebovat indikátory,snažím se to udělat co nejjednodušší,může mi někdo zkušený poradit který program (jestli NT nebo Sierra) se k tomuto druhu obchodování hodí víc? Díky moc za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...