Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobré ráno ,

měl bych dotaz na zkušenější.
V ATM strategii mám nastaveny dvě úrovně výstupu. Na 1. úrovni nějaký malý profit.

A zde je můj dotaz. Nevím jakým způsobem upravit příkaz.

Při dotyku ceny úrovně mého PT , nedojde k uzavření. Teprve protnutí aktivuje PT.
Stalo se mi , že místo výstupu se mi cena vrátila na SL a obchod skončil úplně jinak , než bych si přál.


Děkuji za pomoc.

L.P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na tohle se používá příkaz Market If Touched, tedy pokud se cena dotkne, příkaz se změní na Market. Samozřejmě s rizikem vyplnění za horší cenu. Bohužel, Ninja tento příkaz nepodporuje, aspoň teda 6.5 určitě ne. Na fóru NT jsem našel, že by se jako náhrada dala použít funkce Chase if Touched, ale zatím jsem to nezkoumal, nevím jako moc se dá využít.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to neb:

Pro programování strategií a indikátorů pro NT se používá C# (C Sharp), ale říká se tomu spíš NinjaScript. Samotný program je napsaný pro platformu .NET a nejspíš je taky napsaný v C#. Platforma .NET podporuje několik programovacích jazyků, hlavně Visual Basic .NET a C#. Všechny podporované jazyky ale používají stejnou knihovnu tříd .NET Framework, liší se jen v syntaxi. Po zkompilování je jedno jaký jazyk byl použit.

O NinjaScriptu:
www.ninjatrader-support.com/HelpGuideV6/Overview17.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím zkušenější,
zkoušel jsem v NT7 ukládat historická data a pak adresáře s nimi překopírovat do NT6.5 a zkusit se v něm připojit k market replay , bohužel se mi to vubec nedaří háže to error hlášky "Market Replay Connection: Cbi.Connection.ConnectNow: Failed to call IAdapter.Connect: Hodnota Ticks musĂ­ bĂ˝t v rozsahu od DateTime.MinValue.Ticks do DateTime.MaxValue.Ticks." můžete to zkusit někdo zkušenější a dát vědět ?
dík moc (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...