Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Neví tady prosím někdo jak udatovat data od zen fire? Už jednou jsem je updatoval pomocí 10minutemail a jiného počítače, respektive jiné IP adresy, protože z té mé mi to píše: Our records indicate either the email address, ip address or mac address of the machine requesting the demo has already been issued a 30-day demo.

please contact your broker to get additional access to the engine.

Dá se to nějak obejít, skrýt IP adresu nebo něco podobného nebo mi zbývá vždycky sehnat někoho s jinou IP.
Děkuji za odpověď.

Dav

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Davv: bohuzel musis vzdycky nekoho s jinou IP, jinym PC.. IP totiz muzes mit vzdycky jinou, ale MAC adresa, pokud me pamet neklame, se vztahuje na tvou sitovou kartu/modem/cokoliv, tudiz je tezko menitelna a kdyz uz, tak to muze zpusobovat problemy..

Myslim, ze nebude az tak tezke si zajit do inet kavarny a holt udelat registraci odtud.. Pripadne, pokud nechces LIVE data, tak jsem tu cetl kladne ohlasy na disktrading..

Obcas i nejaka dobra duse udela upload :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

majkll :
tak taki .. suhlasim aj som to urobil , len som bol trochen v soku kedze bolo 14:45 a ja som spanikaril ako budem dnes tradeovat .. takze sorka .. kazdopadne moze sa to stat aj niekomu inemu kto pouziva Mirus +free Ninja lebo nieco menili a neoznamili .. je dost neprijemne ak to zistis 45 minut pred zacatrim sešn :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám taku trošku netipickú otázku začínam sa rozhliadať po brokerovi a platforme pretoze chcem začať čím skorej live. Našiel som dobrú kombinaciu NT plus AMP. NT mi velmo vyhovuje pretože na nej už sám dlhšie backtestujem. tak som si pokukal tutoriali a narazil som na jednu vec ked hovorí o tom, že v neplatenom NT sa nedá obchodovať live neviem či som tomu správne pochopil že treba použiť túveriziu za 60 usd/mes.???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pronajmul jsem si Ninja Trader 6.5 - Broker Technology -Zen-fire - pro live trading . Byl mi přidělen licenční key , ale nemám přidělené Username a Password pro vytvoření spojení na real-time data. Je potřeba oslovit Broukera a otevřít si live účet, když chci dělat papertrading jako na free demu s fiktivním účtem, a s real-time daty, nebo je jiná možnost připojení na real-time data od Zen-fire.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

v7n

pro živá data potřebuješ otevřít účet u Zen-Fire resp.RCG nebo Dorman clearingové společnosti...po nafundování účtu
(min.2500usd) ti pošlou username + password...Oni ti i zpřístupní zdarma platformu NJ sice bez ATM strategií,ale zdarma,takže si Ninju ani nemusíš pronajímat pokud se bez ATM obejdeš..

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...