Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

george147: určitě to jde! Otevřeš si oken kolik potřebuješ, rozmístíš si je po ploše, nastavíš si vše jak potřebuješ a potom dáš File/Worspaces/Save Workspace as... a zadáš název. Pozor při zavírání Ninji, nesmíš pozavírat okna křížkem a pak si při ukončení Ninji uložit workspace, tím si uložíš workspace prázdnej bez oken!

Ať se daří
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ano, přihlašovací údaje by vám měli přijít na email obratem. Jinak nevím co vám vypsala stránka ZenFire, když jste žádala opět o demo. Můžete zažádat totiž jen jednou do půl roku, jinak vám žádné údaje pro demo nepřijdou. Kdyžtak můžete zkusit demo od brokera AMP. Má ty samá data (ZenFire) a demo není problém po jeho uplynutí případně obnovit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mike900, stejný problém vyřešil zde: www.financnik.cz/forum/read.php?14,33041,page=14 trader kamat23 přeinstalováním NT a novým demo účtem. Mě se ovšem po několikanásobné reinstalaci problém vyřešit nepovedlo - bohužel...
Z trhů mi nenaběhne ani YM. Zkusím napsat na NT support, ale pochybuji, že se to vyřeší. Dám vědět.

lena007, s emailem na seznamu jsem neměl problém... Hlavně že se podařilo. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Charlly:
omlouvám se za zpoždění. Mezi tím na stejnou otázku odpověděl Michal-administrátor na str. 47: "indikátor BarTimer, TickCounter, VolumeCounter podle zvoleného typu timeframe.."

Všechny výše zmiňované jsou součástí "balíčku indikátorů" přímo od Ninja. Ten co jsem ti popsala minule si tam musíš dohrát. Zato je pro mně naprosto neocenitelný.

Dege

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...